آیا فیلم Joker 2 ساخته می شود؟ [آخرین اطلاعات]

چند روز قبل رسانه ها ادعا کردند که یک ادامه برای فیلم Joker 2019 توسط کمپانی برادران وارنر در حال توسعه است، همچنین بازگشت واکین فینیکس و تاد فیلیپس به ترتیب برای بازی و کارگردانی تایید شد؛ قبل از هر چیز باید اشاره کنیم که وارنر با شک و ترس این فیلم را ساخت، چون مطمئن نبود که می تواند موفق شود یا نه، به همین دلیل بودجه خیلی کمی صرف تولید آن شد. اما زمانی که Joker پا به گیشه گذاشت معلوم شد که اصلا نیازی به نگران بودن وجود ندارد، چونکه این فیلم با یک افتتاحیه قدرتمند شروع بکار کرد و سپس به فتح گیشه ادامه داد، تا جایی که مجموع فروشش خیلی زود از مرز ۱ میلیارد دلار عبور کرد.

چیزی که Joker را از دیگر فیلم های کمیک بوکی جدا می کند، بجز درجه سنی بزرگسال آن، این است بعنوان یک تک فیلم در نظر گرفته شده بود و برای تولید ادامه آن برنامه ای وجود نداشت. منشا اصلی این فیلم کمیک های بتمن است، اما بطور دقیق از روی کمیک بوک خاصی ساخته نشده و مانند دیگر فیلم های این ژانر هم برای تبدیل شدنش به یک فرانچایز زمینه سازی نشد؛ در واقع فیلیپس تمام تمرکز خودش را بر روی روایت داستان دیوانه شدن آرتور فلک قرار داد. اما با این وجود، فینیکس و فیلیپس هر دو خیلی واضح تایید کرده اند که آماده ساختن یک ادامه برای Joker هستند؛ پس اینکه قسمت دوم ساخته شود یا نه تنها به تصمیم استودیو بستگی دارد.

همچنین بخوانید | وارنر بروس ممکن است برای HBO Max فیلم های ابرقهرمانی پرهزینه بسازد؛

حال سوال اینجاست که تصمیم وارنر بروس دقیقا چیست؟ هالیوود ریپورتر با انتشار یک گزارش فاش کرده که ادامه فیلم Joker در دست توسعه قرار دارد، فیلیپس برای کارگردانی بازمیگردد و در نگارش فیلم‌نامه به اسکات سیلور کمک‌ می کند.‌ در همین گزارش هم ادعا شد که فینیکس نیز باری دیگر در نقش آرتور ظاهر خواهد شد. اما بعد از انتشار این گزارش، ددلاین با یک خبر فاش کرد فعلا بازگشت فیلیپس یا سیلور برای ساختن Joker 2 قطعی نشده‌ و وارنر هم مذاکره ای در این رابطه با آنها نداشته است.
 

فیلم جوکر ۲

این فیلم به لطف بودجه کم تولیدش و فروش بیشتر از یک میلیارد دلاری اش، اکنون تبدیل شده به سودآورترین فیلم کمیک بوکی تاریخ سینما. با این اوصاف، اصلا عجیب نیست که WB در فکر ساختن یک ادامه برای آن باشد. از طرفی، Joker خیلی طرفدار پیدا کرده و طرفدارها هم معمولا عاشق ادامه یافتن فیلم های محبوبشان هستند. البته فعلا در مورد Joker 2 چیزی قطعی نیست و هنوز خود استودیو تایید نکرده که قصد ساختن آن را دارد یا نه، پس باید صبر کنیم تا معلوم شود.

همچنین بخوانید | کمپانی برادران وارنر به Joker 2019 بودجه کمی داد به امید اینکه ساخته نشود!

ولی در کل برایمان خیلی جالب است که بدانیم فیلیپس و سیلور چه ایده ای برای Joker 2 دارند؛ البته در حال حاضر چون هیچ چیز قطعی نیست نمی توانیم قاطعانه در مورد فیلم بعدی جوکر صحبت کنیم، و فقط می توانیم امیدوار باشیم که آن را با یک داستان خوب بسازند، حتی بهتر از قسمت اول. پس، منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

3 نظرات
 1. Matin می گوید

  ایول فکرشو میکردم ادامشو بسازن فیلم جوکر واقعا ترکونده حتما باید ادامشم بسازن

 2. amirhosein می گوید

  وقتی برای فیلم های ابرقهرمانی مسخره و بی محتوایی مثل جوخه انتحار و کاپیتان مارول قراره دومی بسازن حیفه که این فیلم جوکر شاهکار ادامه نداشته باشه.

  1. آرش اسکندری می گوید

   👍👍

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.