فیلم انفرادی Joker صاحب یک پوستر رسمی شد؛

کمپانی وارنر بروس با انتشار تیزر پوستر رسمی فیلم سینمایی Joker 2019 تایید کرد که نخستین تیزر تریلر این فیلم به شدت مورد انتظار قرار است فردا منتشر شود. در فیلم جدید DC و Warner Bros، خواکین فینیکس بعنوان بازیگر نقش جوکر انتخاب شده است، اثری به کارگردانی تاد فیلیپس که به روایت داستان خاستگاه یکی از دیوانه ترین شرورهای تاریخ می پردازد، وقایع Joker طی دهه ۸۰ میلادی اتفاق می افتد و از آن بعنوان فیلمی تاریک یاد شده است.

بزرگ تریـن دشمن بتمن برای نخستین بار در سال ۱۹۴۰ پا به دنیای کتـاب های مصور گذاشت، و خیلی زود تبدیل شد به یکی از مشهورتریـن شخصیت های کمیک بوکی تاریخ. در سریال Batman طی سال ۱۹۶۰ بود که سزار رومرو بعنوان این شخصیت در تلویزیون ظاهر شد. در Batman 1989 به کارگردانی تیم بارتون آقای جک نیکلسون بعنوان جوکر مقابل بتمنِ آقای مایکل کیتون قرار گرفت. البتـه به یادماندنی ترین جوکر در فیلم The Dark Knight (شوالیه تاریکی) نمایان گشت، با بازی درخشان و تا عبد جاودان زنده یاد هیث لجر که طی عمر کوتاه خودش برنده جایزه اسکار هم شد. آخرین جوکر سینمایی هم تا این لحظه جرد لتو بوده که سال ۲۰۱۶ او در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) او را دیدیم، خواکین فینیکس بعدی است.

همچنین بخوانید | آیا جوکر در فیلم Birds of Prey حضور دارد؟ (ظاهرا بعله!)

پاییز امسال فصل خوبـی برای طرفداران جوکر است، چون فیلم Joker 2019 مهر ماه سال جاری پا به گیشه می گذارد و برداشتی متفاوت از این شرور پرطرفدار را در اختیار ما قرار می دهد. حال، وارنر بروس اولین پوستر این فیلم را منتشر کرده و تایید نموده که تریلر هم فردا در اختیار طرفداران قرار می گیرد. یک نگاه بیاندازید:

Joker 2019

از ستـارگان این فیلم [بجز خواکین فینیکس در نقش آرتور فلک] می توانیم به زازی بیتز (Deadpool 2) در نقش سوفی داموند که ظاهرا معشوقه آرتور است، رابرت دنیرو (راننده تاکسی) در نقش موری فرانکلین یک مجری تلویزیونی، فرانسیس کانروی (داستان ترسناک آمریکایی) در نقش پنی فلک مادر آرتور، برت کالن (شوالیه تاریکی برمی‌خیزد) در نقش توماس وین پدر بروس، مارک مارون در نقش تد مارکو، داگلاس هاج (داستان عامه‌پسند) در نقش آلفرد پنی‌ورث، دانته پریرا اولسون (تو هرگز واقعاً اینجا نبودی) در نقش بروس وین جوان، برایِن کلن (خماری)، شی ویگم (سریال Fargo) و گلن فلشلر (سریال بری) اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | اولین تصاویر از حضور [اسپویلر] در فیلم Shazam لو رفت!!

اکران Joker 2019 از چهارم اکتبر (مصادف با جمعه ۱۲ مهر ۹۸) آغاز خواهد شد، منتظر انتشار تریلر باشید.


منبع: وارنر بروس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.