کارگردان Joker دو پروژه درجه بزرگسال دیگر را هم به دی‌سی پیشنهاد داده؛

تاد فیلیپس قبل از کارگرانی فیلم سینمایی Joker هم یک فیلم‌ساز شناخته شده بود، ما او را بیشتر بخاطر ساختن سه‌گانه The Hangover (خماری) می شناختیم، اما بعد از اینکه فیلم انفرادی جوکر روی پرده رفت اوضاع تغییر کرد و فیلیپس تبدیل شد به یکی از بزرگ‌ترین کارگردان های دنیا. او واقعا یک اثر شگفت‌انگیز را برای وارنر بروس (Warner Bros) ساخت، یک عنوان با درجه سنی بزرگسال (R-rated) که به فروش میلیارد دلاری دست یافت.

قبل از اینکه Joker پا به گیشه بگذارد، این بحث وجود داشت که فیلم کمیک بوکی فیلیپس می تواند آغازگر یک لیبل جدید باشد، که آن را به اسم DC Black Label می شناسیم. سرنوشت این فرانچایز تاریک هنوز معلوم نیست و وارنر هم تاکنون اطلاعاتی در مورد آن منتشر نکرده است، اما آقای فیلیپس در تازه‌ترین صحبت های خودش فاش کرده که در مجموع سه پروژه درجه بزرگسال را به وارنر پیشنهاد داده است، که Joker اولین آنها بوده.

همچنین بخوانید | تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Joker 2019 اعلام شد؛

فیلیپس طی مصاحبه‌اش با IGN فاش کرد که سه ایده برای تولید فیلم‌ را به وارنر پیشنهاد داده، که Joker اولین آنها بود و قصد داشت خودش آنها را کارگردانی کند، اما دو پروژه دیگر کارگردان های متفاوتی خواهند داشت. این فیلم‌ساز نام دو کارگردان دیگر را فاش نکرد، چون نمی خواهد فیلمی را به شخص خاصی نسبت دهد، از طرفی خودشان هم از این قضیه بی اطلاع هستند. ظاهرا این بحث فقط میان Warner Bros و فیلیپس بوده است و بجز Joker دو پروژه دیگر هنوز سرنوشت نامعلومی دارند.

فیلم سینمایی Joker

فیلیپس قصد داشت یک لیبل تاریک را خلق کند که در آن شخصیت های شرور دی‌سی صاحب فیلم هایی کم هزینه می شوند، اما وارنر این ایده را رد کرد و به آن چراغ سبز نشان نداد، ولی فیلیپس می گوید که این ایده هنوز هم خوب است. البته حالا که Joker بیشتر از یک میلیارد دلار فروخته و تبدیل شده به پرفروش‌ترین فیلم درجه بزرگسال تاریخ، بدون شک وارنر برای تولید فیلم های درجه بزرگسال بیشتر برنامه ریزی می کند.

همچنین بخوانید | آیا فیلم Joker 2 ساخته می شود؟ [آخرین اطلاعات]

ظاهرا Deadpool نتوانست به استودیو ها ثابت کند که فیلم های کمیک بوکی درجه R هم می توانند موفقیت کسب کنند و پرفروش شوند، اما Joker یک دلیل خوب و قانع‌کننده برای باور کردن این حقیقت است؛ پس شاید این فیلم بتواند آینده ژانر ابرقهرمانی را تغییر دهد، شاید طی سال‌های آینده شاهد تولید فیلم های کمیک بوکی درجه بزرگسال بیشتری باشیم (از جمله Suicide Squad 2 و Birds of prey).

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline