اولین اطلاعات از داستان فیلم انفرادی Joker & شروع اکران احتمالا 2019

فیلم خاستگاه جوکر با نقش آفرینی ﺧﻮﺍﮐﯿﻦ ﻓﯿﻨﯿﮑﺲ اکنون توسط وارنر بروس در حال توسعه است، حال شاهد افشای مقداری اطلاعات از جزئیات داستان آن هستیم. با وجود اینکه استودیو هنوز تاریخ اکران دقیقی را برای این فیلم تایید نکرده، این احتمال وجود دارد که در سال ۲۰۱۹ شاهد ورود آن به گیشه باشیم.

کمپانی وارنر بروس قصد دارد برای تنوع بخشیدن به فیلم های ابرقهرمانی خودش، چندین فرانچایز مختلف را روی عرصه بیاورد؛ مجموعه فیلم هایی که هیچ ارتباطی با ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) ندارد. شروع تمام این کارها با فیلم انفرادی جوکر است، ما نیز مدتهاست که می شنویم آقای ﺧﻮﺍﮐﯿﻦ ﻓﯿﻨﯿﮑﺲ در حال مذاکره با سازندگان برای حضور در این فیلم است، البته تا همین چند ساعت قبل که بصورت رسمی حضورش تایید شد. طی یک ماه گذشته، گزارش ها خبر از تولید این فیلم با یک بودجه ۵۵ میلیون دلاری دادند که نشان می دهد قرار است نسبت به دیگر عناوین سطح بالای ابرقهرمانی متفاوت باشد. اخیرا هم شایعه ها ادعا کرده اند که ﻓﯿﻠﻢبرداری خاستگاه جوکر قرار است از ماه سپتامبر آغاز شود.

حال اینطور به نظر می رسد که تمام شایعه ها درست بوده اند. وارنر بروس تایید کرده تاد فیلیپس (مجموعه فیلم خماری) که در نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه با اسوات سیلور همکاری داشته برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی فیلم قرارداد بسته است. کمپانی وارنر بروس فیلم انفرادی جوکر را اینگونه توصیف کرده: “بررسی یک مرد نادیده گرفته شده توسط جامعه [که] نه تنها مطالعه یک شخصیت فاسد است، بلکه همچنین یک حکایت پندآگین بزرگ هم هست.” این فیلم هنوز صاحب یک تاریخ شروع اکران رسمی نشده، اما ممکن است اواخر ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد.

همچنین بخوانید: خواکین فینیکس رسما به فیلم جدید خاستگاه جوکر پیوست

Joker

بدون شک Joker origin فیلم مرموزی است، مخصوصا وقتی که صحبت از داستان آن شود چون گذشته این شخصیت در کمیک ها هرگز فاش نشده است. توصیفات اخیر شخصیت های داستان تایید می کند که برای ساخت این فیلم از The Man Who Laughs (ﻣﺮﺩﯼ ﮐﻪ ﻣﯽﺧﻨﺪﺩ) ویکتور هوگو الهام می گیرند. این یک رمان است، اما بر پایه آن یک فیلم اقتباسی ساخته شده که شخصیت اصلی آن بی شباهت به جوکر نیست، پس شاید واقعا برای ساخت فیلم انفرادی جوکر از این کتاب الهام شود. جهت اشاره بد نیست از شایعه اخیری که ادعا می کرد این فیلم با The Batman (بتمن) مت ریوز مرتبط است یاد کنیم، که البته علت شیوع آن این بود که فاش شد فیلم بتمن قرار است بر روی یک شوالیه تاریکی جوان تمرکز داشته باشد. با نگاهی از دور، واقعا نمی توانیم علتی پیدا کنیم که منطقی بودن این ادعا را رد کند.

به احتمال خیلی خیلی زیاد در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال کمپانی وارنر بروس اطلاعات بیشتری را برای ما فاش می کند؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline