ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ: فیلم انفرادی جوکر و The Joker & Harley Quinn ساخته نخواهند شد

به احتمال قوی دوران جوکر بودن جرد لتو به پایان رسیده است، چراکـه طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده فیلم های در حال توسعه The Joker (فیلم انفرادی جوکر در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ) و The Joker & Harley Quinn (فیلم تیمی جوکر و هارلی) قرار نیست ساخته شوند. لتو چهارمین بازیگری است که نسخه لایو-اکشن جوکر را به تصویر کشیده، او در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) محصول ۲۰۱۶ لباس شاهزاده جرم و جنایت گاتهام را بر تن کرد. جوکرِ جرد لتو با وجود تمام ایرادهایی که دارد، خیلی خیلی پرطرفدار است؛ اما حیف که دیگر قرار نیست وی را ببینیم.

اما Warner Bros و DC Films تاکنون خیلی برای زنده نگه داشتن جوکر او مشتاق بوده اند، حتی زمانی که خواکین فینیکس (گلادیاتور) را برای بازی در نقش اصلی فیلم انفرادی و کاملا مستقل Joker آوردند. یک زمانی صحبت هایی بود در مورد بازگشت جرد لتو برای Suicide Squad 2 که اکنون The Suicide Squad نام گرفته، اما بعد از آن اعلام کردند که قصد دارند یک فیلم انفرادی برای وی زیر پرچم DCEU بسازند. [چون لتو از اینکه فیلم The Joker را می خواهند بدون وی بسازند ناراحت شده بود]

اما حضور در Suicide Squad 2 و ساخت فیلم The Joker پایان برنامه ریزی های آنها برای شخصیت جوکر نبوده است؛ ما حتی خبرهایی در فیلم احتمال تولید یک فیلم مشترک برای او و هارلی کویین (با نقش آفرینی مارگو رابی) شنیدیم، این پروژه کاملا جدی بود چون صاحب نویسنده و کارگردان هم شد. در نهایت وقتی جیمز گان به پروژه The Suicide Squad پیوست از احتمال حضور او در این فیلم کاسته شد، حالا هم دو پروژه دیگر جرد لتو از تقویم کاری وارنر بروس خط خورده اند.

همچنین بخوانید | تریلر پشت صحنه فیلم ابرقهرمانی Shazam (شزم)؛ یک فیلم کمدی-اکشن!

آقای Mark Hughes از وبسایت Forbes با انتشار یک گزارش فاش کرد که کمپانی وارنر بروس دیگر قصد ندارد فیلم انفرادی The Joker و همچنین The Joker & Harley Quinn را تولید کند. البته این هنوز به معنی پایان نسخه جرد لتوی شخصیت جوکر نیست، چون ممکن است وی را برای حضور در دیگر پروژه ها در نظر گرفته باشند؛ ولی در این نقطه هنوز چیزی بطور دقیق فاش نشده و ما تا زمانی که اطلاعات دقیق تری اعلام شود پرونده جوکر را بسته شده تصور می کنیم.

The Joker & Harley Quinn

شنیدن خبر توقف توسعه فیلم انفرادی جوکر اصلا عجیب و دور از انتظار نیست، چون این پروژه هرگز رنگ پیشرفت را به خودش ندید. استودیو نویسنده یـا کارگردانی را به این پروژه متصل نکرده بود و فقط اعلام کرده بودند که قصد دارند چنین فیلمی را بسازند. اما در طرف دیگر گلن فیکارا (دیوانه، احمق، عشق) و جان ریکوآ بعنوان نویسنده و کارگردان های فیلم سینمایی The Joker & Harley Quinn انتخاب شده بودند. آنها طی پاییز گذشته فاش کردند که نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ به پایان رسیده و منتظر هستند تا استودیو برای ساختن فیلم به آنها چراغ سبز نشان دهد.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Aquaman 2 توسط یکی از نویسندگان فیلم نخست در حال نگارش است؛

لتو اکنون به کمپانی سونی پیوسته و قرار است در نقش شخصیت موربیوس ظاهر شود، پس فیلم کمیک بوکی Morbius پروژه بعدی اوست که به لطف موفقیت های فیلم Venom شرایط برای تولید آن فراهم شده. بنابراین لتو حالا یکی از بازیگران دنیای مارولی مرتبط با اسپایدرمن سونی است و این قضیه می تواند باعث دوری وی از DCEU شود. البته لتو قرار بود همزمان موربیوس و جوکر باشد، اما حالا ظاهرا می تواند تمام تمرکز خودش را بر روی فیلم انفرادی Morbius قرار دهد. با این حساب، تا اطلاع بعدی پرونده فیلم های The Joker یا The Joker & Harley Quinn بسته شده است.


منبع: forbes

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.