تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Joker 2019 اعلام شد؛

اگر ایرانی باشید و جزو طرفداران فیلم‌های دی‌سی، بدون شک دوست دارید فیلم Joker 2019 را در سالن های سینما تماشا کنید، ولی چون تعداد قابل توجه‌ای از ما نمی توانیم به این آرزو دست پیدا کنیم، باید منتظر باشیم تا نسخه دیجیتال و بلوری این فیلم منتشر شود. Joker 2019 بدون شک بحث‌برانگیزترین فیلم ۲۰۱۹ بوده، فیلمی که همه، حتی سازندگانش را با عملکرد درخشان خودش غافلگیر کرد. این فیلم با بوجه خیلی کمی ساخته شد چون کسی فکر نمی کرد تبدیل به یک موفقیت شود، اما توانست به فروش یک میلیارد دلاری دست پیدا کند.

این فیلم مهر ماه (اکتبر) راهی گیشه شد و در همان ابتدا رکورد بزرگ‌ترین افتتاحیه ماه اکتبر را شکست، سپس خیلی زود نیم میلیارد دلاری و یک میلیارد دلاری شد. Joker در شرایطی روی پرده رفت که بسیاری از منتقدین به آن نقدهای منفی داده بودند، خشونت بیش از حد فیلم باعث نگرانی بسیاری از مردم و مسئولین شد، و فیلم در فضایـی امنیتی روی پرده رفت. تاد فیلیپس Joker 2019 را جلوی دوربین برد، واکین فینیکس نیز در نقش آرتور فلک ظاهر شد و یکی از علت های اصلی موفقیت هنری و تجاری این فیلم بود.

همچنین بخوانید | برادران وانر قصد دارد یک سه‌گانه برای جوکر (Joker) بسازد؛

حال از آنجا که اکران رو به پایان است، Warner Bros Home Entertainment اعلـام کرده که این فیلم قرار است در تاریخ ۱۷ دسامبر (مصادف با سه‌شنبه ۲۶ آذر) بصورت دیجیتال منتشر می شود، در تاریخ ۷ ژانویه (مصادف با سه‌شنبه ۱۷ دی ماه) نیز نسخه بلوری آن بدست طرفداران می رسد. ظاهرا Joker یکـی از نخستین فیلم هایی است که در سال ۲۰۲۰ بدست ما خواهـد رسید، و سالی که با چنین فیلمی شروع شود بدون شک سال بزرگی خواهد بود.

Joker 2019

این اواخر چیزهای زیادی در مورد آینده سینمایی جوکر به گوشمان رسیده، از جمله اینکه گفته شده وارنر بروس قصد دارد یک ادامه برای آن بسازد، یا اینکه اگر این ادامه به موفقیت برسد امکان ساخته شدن سومین فیلم Joker هم وجود دارد. ما نمی توانیم قاطعانه در مورد آینده این فیلم صحبت کنیم، اما شایعه ها ادعا دارند که امکان حضور بتمن در Joker 2 وجود دارد. ما فعلا منتظریم تا خبرهای دقیق تری منتشر شود، ولی احتمالا تا سال دیگر اطلاعات دقیقی به دست ما نخواهـد رسید و فعلا باید منتظر باشیم.

همچنین بخوانید | خلاصه داستان جدید Birds of Prey اطلاعات تازه ای را فاش می کند؛

اگر Joker 2019 را دیده باشید، حتما قبول دارید که لایق این فروش شگفت انگیز و تبدیل شدن به یک فرانچایز سینمایی است. شاید گفتنش راحت باشد، اما تبدیل شدن به پرفروش‌ترین فیلم درجه بزرگسال تاریخ اصلا راحت نیست و Joker احتمالا تا مدت زمان خیلی زیادی یگانه دارنده این رکورد خواهد بود؛ شاید فیلم بعدی ددپول بتواند این رکورد را جابجا کند، شاید.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline