تولید فیلم سینمایی Joker (جوکر) به پایان رسید؛

شاید کمتر از دو سال قبل بود که شنیدیم کمپانی وارنر بروس قصد ساخت یک فیلم انفرادی برای جوکر را دارد، فیلمی که هیچ ارتباطی با ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) نخواهد داشت. با وجود تمام واکنش های مثبت و منفی، حدود سه مـاه قبل استودیو استارت تولید این فیلم را زد، حال طبق شنیده ها تولید این فیلم سینمایی تحت عنوان Joker معروف به فیلم خاستگاه جوکر به پایان رسیده است. تاد فیلیپس کسی است که روی صندلی کارگردانی این پروژه نشست و آن را هدایت کرد.

در یک هفته آخر فاز تولید، ما خواکین فینیکس را در تصاویر مختلفی از پشت صحنه مشاهده کردیم، که لباس شخصیت جوکر را بر تن کرده بود و با ظاهر پادشاه دلقک جرم و جنایت گاتهام سیتی جلوی دوربین می رفت؛ البته در بسیاری از صحنات ظاهر عادی خودش را داشت، یعنی این سکانس ها مربوط به زمانی می شوند که آرتور فلک هنوز تبدیل به جوکر نشده است. در یک سری از تصاویر هم زازی بیتز (Deadpool 2) را مشاهده کردیم که برای ایفای نقش یک مادر تنها (دوست آرتور) در پشت صحنه تولید حضور داشت.

در ماه سپتامبر بود که تایید شد فاز تولید فیلم سینمایی مستقل The Joker بطور رسمی آغـاز شده است، سپس شاهد انتشار تصاویر و ویدیوهای زیادی از پشت صحنه طی فاز تولید بودیم؛ وارنر بروس این بار برعکس رویکرد همیشگی خودش نسبت به فیلم های DC خیلی با سرعت پروژه را به پیش برد تا برای سال ۲۰۱۹ بتواند این فیلم را آماده کند. زمانی که خبر تولید این فیلم فاش شد بسیاری از طرفدران دوست داشتند بدانند یک فیلم انفرادی جوکر آن هم بدون حضور بتمن چطور می تواند کار کند؟ خب، ابتدا کمی شک داشتیم که اصلا چنین چیزی ممکن باشد و یک شخصیت همیشه فرعی خودش تبدیل به ستاره فیلم شود، اما کمپانی سونی با تولید فیلم سینمایی Venom و به موفقیت رساندن آن نشان داد که چنین چیزی غیرممکن نیست.

همچنین بخوانید| لیست عوامل و بازیگران فیلم سینمایی Joker فاش شد

فیلم سینمایی Joker قرار است در ماه اکتبر سال آینده میلادی پا به گیشه بگذارد، حالا هم فاز پس-تولید آن آغاز شده، پس می توانیم انتظار داشته باشیم که سازندگان آن مشغول کار بر روی یک تیزر تریلر رسمی باشند تا به واسطه آن بتوانیم نگاهی دقیق تر به فیلم انفرادی جوکر داشته باشید. در حال حاضر نمی توانیم حدس بزنیم که Joker فیلم کم فروشی خواهد بود یا پرفروش، اما بدون شک یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۹ است.

از ستارگان اصلی این فیلم که برای تولید آن ۵۵ میلیون دلار هزینه شده می توانیم به ﺧﻮﺍﮐﯿﻦ ﻓﯿﻨﯿﮑﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺁﺭﺗﻮﺭ ﻓﻠﮏ معروف به ﺟﻮﮐﺮ‏، ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺩﻧﯿﺮﻭ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺠﺮﯼ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺗﺎﮎ ﺷﻮ، ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺰ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺳﻮﻓﯽ ﺩﺍﻣﻮﻧﺪ، ﻓﺮﺍﻧﺴﯿﺲ ﮐﺎﻧﺮﻭﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﭘﻨﯽ ﻓﻠﮏ، ﺑﺮﺕ ﮐﺎﻟﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺗﻮﻣﺎﺱ ﻭﯾﻦ پدر بتمن، مارک ﻣﺎﺭﻭﻥ، ﮔﻠﻦ ﻓﻠﺸﻠﺮ، ﺑﯿﻞ ﮐﻤﭗ، ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﮐﺎﻟﺮ، ﺷﯿﺎ ﻭﯾﮕﻬﺎﻡ، ﺩﺍﮔﻼﺱ ﻫﺎﺝ و ﺩﺍﻧﺘﻪ ﭘﺮﯾﺮﺍ ﺍﻭﻟﺴﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﺮﻭﺱ ﻭﯾﻦ جوان اشاره کنیم. اکران Joker از تاریخ چهارم اکتبر سال ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۲ مهر ۹۸ آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.