خواکین فینیکس رسما به فیلم جدید خاستگاه جوکر پیوست

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، خواکین فینیکس بطور رسمی به فیلم خاستگاه جوکر پیوسته و قرار است در نقش بزرگ ترین شرور ﺩﯼﺳﯽ ظاهر شود. وارنر بروس اکنون مدتی است که تلاش می کند برندی جدید و جدا از دنیای سینمایی اشتراکی ﺩﯼﺳﯽ خلق کند تا بستر نوع متفاوتی از فیلم هایش شود. البته کار بر روی دنیای اشتراکی DCEU همچنان ادامه دارد (این روزها تمام استودیوهای هالیوودی در تلاش برای خلق دنیاهای اشتراکی هستند)، اما از طرفی قرار است شاهد فیلم هایی جدا و بدون ارتباط با این فرانچایز باشیم. وارنر برنامه دارد تا یک فرانچایز جدا شاید تحت عنوان DC Dark خلق کند که در آن به روایت داستان های کوچک و تاریک تر بر پایه مشهورترین شخصیت های ﺩﯼﺳﯽ خواهد پرداخت.

ظاهرا شروع بکار این دنیای جدید و جدا با اولین فیلم انفرادی خبیث ترین شرور کمیک های ﺩﯼﺳﯽ خواهد بود؛ یعنی جوکر. لئوناردو دی‌کاپریو ابتدا بعنوان یک گزینه احتمالی برای ایفای نقش جوکر معرفی شده بود، اما خیلی زود نظرها به سمت خواکین فینیکس جلب شد. او دودل بود که برای ایفای یک نقش کمیک بوکی قرارداد ببندد، و همچنین برای انتخاب ایفا یا ایفا نکردن نقش جوکر با احتیاط عمل کرد، اما حالا دیگر هیچ جای نگرانی وجود ندارد — البته کاملا حق داشت چون نقش خیلی مهمی به وی پیشنهاد شده بود.

حال کمپانی وارنر بروس بطور رسمی اعلام کرده که آقای خواکین فینیکس در فیلم هنوز بدون عنوان خاستگاه جوکر (untitled Joker origin) نقش شخصیت اصلی را به تصویر خواهد کشید. این فیلم توسط تاد فیلیپس کارگردانی خواهد شد و اسکات سیلور از نویسندگان آن است. البته خاستگاه جوکر قرار نیست یک فیلم کمیک بوکی معمولی باشد چون وارنر بروس آن را اینگونه توصیف کرده: “بررسی یک مرد نادیده گرفته شده توسط جامعه [که] نه تنها مطالعه یک شخصیت فاسد است، بلکه همچنین یک حکایت پندآگین وسیع هم هست.” طبق توصیف فیلم جدید از چیزی که انتظار داریم فاصله زیادی دارد اما شبیه به فیلم مورد علاقه فینیکس است!

همچنین بخوانید: حضور جرد لتو در فیلم Morbius تاثیری بر روی نقش جوکر وی ندارد

The Joker

نشاندن خواکین فینیکس پای میز مذاکره و راضی کردن او برای امضای قرارداد کار کوچکی نبوده است. او بطور آشکار در مورد داستان فیلم سخت پسند بوده، پس حالا که قبول کرده نشان می دهد ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ مورد پسندش قرار گرفته. از طرفی، فینیکس یک زمانی قرار بود برای ایفای نقش دکتر استرنج قرارداد ببندد اما چون مارول خواستار امضای یک قرارداد چند فیلمی بود، این بازیگر راضی نشد پا به دنیای سینمایی مارول بگذارد، پس حتما وارنر بروس به وی قول تنها یک فیلم انفرادی را داده است. باید اشاره کنیم که طبق گزارش ها تولید فیلم جدید جوکر قرار است از ماه سپتامبر آغاز شود. برای تولید آن بودجه بالایی معین نشده و وارنر بروس قصد دارد فقط ۵۵ میلیون دلار خرج این فیلم کند. حال فیلم صاحب بازیگر اصلی و تاریخ شروع تولید شده، پس بزودی شاهد افشای اطلاعات بیشتری خواهیم بود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline