شایعه: فیلم خاستگاه جوکر ممکن است یک عنوان درجه بزرگسال باشد

0

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فیلم خاستگاه جوکر (فیلم سینمایی The Joker) با نقش آفرینی خواکین فینیکس ممکن است یک عنوان درجه بزرگسال (R-rated) باشد؛ جوکر یکی از پرطرفدارترین شخصیت های شرور دنیاست و تولید یک فیلم اختصاصی برای روایت داستان خاستگاه او می تواند توجه تمام طرفداران را به سوی خودش جذب کند، به همین دلیل The Joker اکنون یکی از مورد انتظارترین فیلم های کمیک بوکی سال آینده است.

طبق شنیده ها، ﻓﯿﻠﻢبرداری The Joker قرار است طی ماه سپتامبر سال جاری در شهر نیویورک آغـاز شود، و انتظار داریم که فاز تولید آن تا اواخر ۲۰۱۸ به پایان برسد. حال یک گزارش تازه منتشر شده توسط The GWW ادعا می کند که کمپانی در نظر دارد از این فیلم یک عنوان درجه بزرگسال بسازد — ظاهرا بخاطر نوع لباس شخصیت های مونث خودش این درجه بندی را دریافت می کند. طبق این گزارش ممکن است در این فیلم شاهد حضور رقاص های استریپر باشیم، چون بسیاری از کمدین های آسندآپ کار خودش را از کلوپ استریپ ها آغـاز می کنند — با توجه به موفقیت اخیر عناوین درجه R مثل IT و Deadpool اصلا شنیدن چنین خبری عجیب نیست.

همچنین بخوانید: سیاه نقاب (Black Mask) بعنوان شخصیت شرور فیلم Birds Of Prey معرفی شد

کمپانی وارنر بروس با سرعت زیادی در حال کار بر روی فیلم سینمایی The Joker است، طی هفته های اخیر هم بازیگران مختلفی برای حضور در این فیلم با کمپانی وارد مذاکره شده اند. این فیلم جزئی از ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) نیست و بعنوان یک داستان مستقل عمل می کند، اما بعید نیست در نهایت به یک دنیای بزرگ تر مرتبط شود. ما اخیرا شاهد پیوستن مارک مارون، رابرت دنیرو و زازی بیتز (Deadpool 2) به این فیلم بوده ایم.

The Joker 2019

مارون به تازگی تایید کرده که “واقعا” در حال مذاکرا با وارنر بروس است تا در فیلم The Joker حاضر شود، ما شنیده ایم که او قرار است یک عامل استعدادیابی را به تصویر بکشد، دنیرو که امکان حضورش در این فیلم تقریبا قطعی شده ظاهرا در نقش یک مجری ظاهر می شود که برنامه ای گفتگو محور را روی آنتن می برد. این نظریه وجود دارد که برای تولید این فیلم از King of Comedy (سلطان کمدی) ساخته مارتین اسکورسیزی الهام گرفته می شود — که اتفاقا دنیرو هم در آن حضور داشت.

همچنین بخوانید: ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺩﻧﯿﺮﻭ “واقعا” در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم سینمایی Joker است


فیلم سینمایی Joker از تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۲ مهر ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از این فیلم باشید — تا همین نقطه اطلاعات زیادی از آن داریم، اما چیزهای کمی در مورد خط داستانی فیلم می دانیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.