وینستون دوک بازیگر Black Panther حضورش در فیلم Us ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ را تایید کرد

وینستون دوک قرار است در فیلم ترسناک Us به کارگردانی ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ با ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ همبازی شود. دوک با حضور درخشانش در فیلم سینمایی Black Panther (پلنگ سیاه) بعنوان ام’باکو خیلی مورد توجه اهالی سینما قرار گرفت، یکی از چندین شخصیت به یادماندنی فیلم بزرگ و پرفروش رایان کولگر که در میان بهترین عناوین دنیای سینمایی مارول (MCU) قرار گرفته است. او همچنین حضوری کوتاه در فیلم Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) داشته، و حالا به نظر می رسد که در حال گسترش طیف کاری خودش است.

در این میان، ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ نیز سال قبل بخاطر نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Get Out (برو بیرون) با دریافت یک جایزه اسکار مورد تحسین قرار گرفت و اکنون در حال کار بر روی فیلم مهیج بعدی خودش، تحت عنوان Us است. در حال حاضر ما هیچ اطلاعاتی از داستان این فیلم نداریم، اما واضح است که ستارگان Black Panther را برای نقش های اصلی آن مورد هدف قرار داده انـد. دوک در حال حاضر جدیدترین بازیگری است که به Us پیوسته.

این بازیگر طی روز جمعه با انتشار یک توییتر تایید کرد که به جمع بازیگران Us پیوسته است، او در این توییت یکبار دیگر پوستر رسمی فیلم را منتشر کرد که قبلا توسط کارگردان منتشر شده بود. در این توییت از ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ بعنوان یک کارگردان “ژرف بین” یاد شده است، ما نیز نمی توانیم این توصیف را انکار کنیم، مخصوصا اگـر فیلم اخیر او Get Out را تماشا کرده باشیم. از متن توییت دوک اینطور برداشت می کنیم که او برای سفر پیش روی خودش با آقای ﭘﯿﻞ بسیار هیجان زده است.

همچنین بخوانید: ﻓﯿﻠﻢبرداری Captain Marvel (کاپیتان مارول) بزودی تمام ﻣﯽﺷﻮﺩ

Us 2019

بتازگی تایید شده که ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ نیز به جمع عوامل فیلم سینمایی Us پیوسته است. طبق ﺷﻨﯿﺪﻩها ﺍﻟﯿﺰﺍﺑﺖ ﻣﺎﺱ (سرگذشت ندیمه) هم در حال مذاکره برای پیوستن به این فیلم است، اما فعلا خبر خاصی در مورد آن به دستمان نرسیده. ما در حال حاضر منتظریم تا اطلاعات دقیق تری در مورد این فیلم به دستمان برسد، مخصوصا خیلی دوست داریم بدانیم که اصلا درباره چیست.

اطلاعات ما در مورد این فیلم خیلی کم است، اما می دانیم که یک عنوان ترسناک است و جمله “کابوس جدید از ذهن فیلمساز برنده جایزه اسکار جوردن پیل” که بر روی پوستر رسمی حک شده است هم گویای همین حرف ماست. منابع می گویند که فیلم بر محور دو زوج می گردد، یکی سیاه پوست و دیگری سفید. ﺩﻭﮎ و ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ در نقش زوج سیاه، ﻣﺎﺱ و یک شخص دیگر نیز در نقش زوج سفید ظاهر می شوند — اما هنوز تایید نشده است. با توجه به موفقیت بزرگ فیلم سینمایی Get Out، نگاه افراد زیادی به فیلم بعدی ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ دوخته شده است، مخصوصا با توجه به اینکه قرار است در آن شاهد حضور بازیگرانی خوب و حرفه ای باشیم.

همچنین بخوانید: اولین تریلر رسمی فیلم ترسناک The nun روز ۲۳ خرداد منتشر می شود

در انتها باید اشاره کنیم که اکران فیلم سینمایی Us از ۱۵ مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۲۴ اسفند ۹۷ آغاز می شود. اطلاعات بیشتر بزودی…

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.