حضور جوردانا بروستر در فیلم Fast & Furious 9 “رسما” تایید شد؛

خب، ظاهرا خانواده دوباره دور هم جمع شده اند، و فقط جای یک نفر خالی است؛ بعد از غیبت در فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین)، جوردانا بروستر بطور رسمی برای نهمین فیلم از فرانچایز پرطرفدار Fast & Furious (سریع و خشمگین) بازمیگردد، فیلمی که این روزها در لندن جلوی دوربین می رود.

در روز پنجشنبه بود که وین دیزل ستاره مشهور Fast & Furious یک ویدیو از پشت صحنه منتشر کرد که خانم بروستر بازیگر نقش میا تورتو خواهر دام هم در آن حضور داشت، در کنار بازیگر جوانی که در نقش پسر برایان ظاهر می شود. این ویدیو تبدیل به یک خبر خوش شد برای طرفدرانی که شک داشتند شاهد بازگشت جوردانا بروستر خواهند بود یا نه؛ چون بعد از مرگ پل واکر بازیگر نقش برایان اوکانر، همسر میا، حضور بروستر بدون زوج هنری اش کمی سخت شد.

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم Fast & Furious 9 بطور رسمی آغاز شد؛

جوردانا بروستر در پنج فیلم قبلی حضوری درخشان داشت، اما به دنبال مرگ پل واکر در سال ۲۰۱۳، چون میا و برایان ازدواج کرده بودند و بچه هم داشتند، حضور بروستر در فیلم ها کمی پیچیده شد چون دوست نداشتند شخصیت واکر را در فیلم بکشند. به همین دلیل ما آخرین بار میا را در Furious 7 (خشمگین) به کارگردانی جیمز وان ملاقات کردیم، و سپس غیبت با این بهانه که برایان خودش را بازنشسته کرده و قصد دارند بر روی خانواده اش تمرکز کند آغاز شد.

Fast and furious 9

البته بروستر تنها کسی نیست که بعد از یک مدت غیبت دوباره به فرانچایز بازگشته، بلکه جاستین لین هم دوباره برای جلوی دوربین بردن یکی از فیلم های Fast & Furious بازگشته است؛ او کارگردان قسمت سوم، چهارم، پنجم و ششم بود و حالا هم نهمین فیلم را جلوی دوربین می برد. بازگشت جاستین لین برای کارگردانی اتفاقی بسیار خوب و شگفت انگیز محسوب می شود چون او بهتر از هر کسی فرانچایز Fast را می شناسد و حضورش در پشت صحنه می تواند موفقیت فیلم را تضمین کند.

همچنین بخوانید | جان سینا رسما به جمع بازیگران Fast & Furious 9 پیوست؛

وین دیزل باری دیگر در نقش دومنیک تورتو ظاهر می شود، میشل رودریگز نیز برای بازی در نقش لتی همسر دام بازگشته است، علاوه بر لیلی و مجنون، ترسی گیبسون یک بار دیگر در نقش رومان پیرس بازی می کند، و جوردانا بروستر در نقش میا تورتو خواهر دومنیک، لوداکریس در نقش تج پارکر و ناتالی امانوئل در نقش رمزی. و در نهایت؛ Fast & Furious 9 به دنبال تاخیری که اخیرا خورده، قرار است از تاریخ ۲۲ مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه دوم خرداد ۹۹) پا به گیشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.