نتفلیکس بر پایه فیلم Ju-On: The Grudge یک سریال ترسناک می سازد؛

بعد از کسب موفقیت در پی انتشار سریال های Stranger Things (چیزهای عجیب) و The Haunting of Hill House (تسخیرشدگی)، نتفلیکس حالا دست خودش را بر روی یکی از مشهورترین فرانچایزهای ژانر ترس گذاشته تا باری دیگر طرفداران را هیجان زده کند، و البته آنها را بترساند. این سرویس استریم علاقه خاصی بـه این ژانر محبوب دارد و تاکنون فیلم و سریال های ترسناک زیادی را در اختیار طرفداران عناوین وحشت قرار داده است.

محصول جدید نتفلیکس که یک سریال است بر پایه یک فیلم ترسناک ژاپنی به نام Ju-On: The Grudge ساخته می شود، فیلمی که در سال ۲۰۰۴ بر پایه آن فیلم The Grudge (کینه) را ساختند. ظاهرا نتفلیکس طی یک رویداد در کشور ژاپن این سریال جدید را معرفی کرده است، شو میاکه (Wild Tour 2019) کسی است که سریال هنوز بدون عنوان Ju-On را کارگردانی می کند و انتظار می رود که در سال ۲۰۲۰ به دست طرفداران برسد — بجز این موارد هنوز اطلاعات بیشتری فاش نشده است.

همچنین بخوانید | ریبوت The Grudge صاحب عنوان و یک تصویر رسمی شد؛ اطلاعات جدید

در سایت نتفلیکس هم یک صفحه برای این سریال ایجاد شده، در توصیف سریال این چنین آمده است که “فرانچایز کلاسیک ترسناک Ju-On در واقع بر پایه حوادث واقعی ساخته شده بود که طی چهار دهه رخ داده است — و حقیقت خیلی وحشتناک تر می باشد.” بر پایه این مختصر توضیح ارائه شده می توانیم تصور کنیم که نتفلیکس قرار است کاوش عمیق تری در فرانچایر Ju-On داشته باشد و محصول نهایی هم بطور قطع عنوانی جالب و تماشایی خواهد بود.

Ju-on: the Grudge

اولین دهه از قرن بیست و یکم واقعا یک دوران طلایی برای فیلم های نوآورانه ژانر وحشت بود، موفقیت های The Ring (حلقه) باعث شد تا اهالی هالیوود تمرکز خودشان را بر روی تولید عناوین ترسناک قرار دهند. به دنبال موفقیت The Grudge که صاحب دو ادامه هم شد، فرانچایز Paranormal Activity (فعالیت های فراطبیعی) از راه رسید، بعد از آن هم جیمز وان سری The Conjuring (احضار) را روی کار آورد و ژانر ترس وارد یک عصر جدید شد.

همچنین بخوانید | دو کمپانی Blumhouse و Mattel برای تولید فیلم ترسناک Magic 8 Ball متحد می شوند؛

بد نیست اشاره کنیم سریال Ju-On TV تنها پروژه ای نیست که بر پایه این فرانچایز پرطرفدار ساخته می شود، بلکه فیلم سینمایی The Grudge محصول کمپانی سونی که بر پایه همین سری ساخته شده قرار است در اولین ماه از سال ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد. البته این فیلم قرار نیست نسخه قدیمی را نکته به نکته بازسازی کند، بلکه طبق نوید کارگردانش (Nicolas Pesce) قرار است اثری کاملا متفاوت و تاکنون مثل آن دیده نشده باشد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.