فیلم Captain Marvel: جود لا از رابطه شخصیتش با کاپیتان مارول میگوید

جود لا طی اظهارات تـازه خودش کمی درباره رابطه شخصیت خودش در فیلم سینمایی Captain Marvel (کاپیتان مارول)، که مار-ول نام دارد، بـا کارول دانورز (بری لارسون) صحبت کرد و به واسطه این صحبت ها حالـا کمی اطلاعات از نوع رابطه بین این دو نفر داریم. باید اشاره کنیم که در کتابهای مصور هم مار-ول و خانم مارول دوست های خوبی برای همدیگر هستند.

این بازیـگر باتجربه و البته بسیار پرکار، که در نقش رهبر مرموز تیم Starforce ظاهر شده، حکم یک مربی را هم برای کارول دارد که باید یاد بگیرد چطور از قدرت های فراانسانی خودش استفاده کند — باید اشاره کنیم که Starforce یک تیم از سربازان نخبه نژاد کری (Kree) است.

جود لا طی مصاحبه اخیر خودش با Entertainment Weekly در این مورد توضیح داد: “این قدرت های خارق العاده ای که کارول دارد، او [منظور مار-ول] آنها را بعنوان چیزی مانند یک موهبت می داند و چیزی که او باید یاد بگیرد چطور کنترلش کند…” طبق صحبت های جود لا، مار-ول به قدرت های کاپیتان مارول همچون یک نعمت نگاه می کند که کارول برای استفاده درست باید یاد بگیرد چطور این حجم از قدرت را کنترل کنـد.

همچنین بخوانید: اولین نگاه به نیک فیوری جوان در تصویر جدید از فیلم Captain Marvel

تصویر جدیدی از جود لا و بری لارسون در فیلم انفرادی کاپیتان مارول:

کاپیتان مارول

در کتابهای مصور، کارول یک انسان معمولی بود تا زمانی که با یک جنگو از نژاد کری به نام مار-ول (Mar-Vell) برخورد کرد. به دلیل رابطه دوستی بین آنـها، او به درون درگیری هایی بین مار-ول و هموطنانش مثل یان-راگ و رونان کشیده شد. در یک نقطه، یان-راگ باعث تخریب یک دستگاه به نام Psyche-Magnetron شد. در نتیجه انفجار، ساختار ژنتیک مار-ول با کارول ترکیب شد و به همین ترتیب نیمی از وجودش کری گشت. این آمیختگی DNA کری با انسان باعث ایجاد یک سری قدرتهای فراانسانی در وی شد، از قدرت جذب انرژی گرفته تا توانایی پرواز؛ در نهایت این قدرت ها وی را تبدیل کردند به خانم مارول، و سپس هم لقب کاپیتان مارول را بر روی خودش نهاد.

جود لا همچنین اظهار داشت که “پس و پیش های زیادی همراه با دو تای آنها می آیـد، که یک جورایی یک مقدار تنش با دیگر اعضای گروه Starforce ایجاد می کند… به این صورت که بقیه می گویند ‘چرا این دو یک رابطه خاص دارند، و چرا با من اینطور نیست؟’…” با این حساب نوع رابطه بین مار-ول و خانم مارول یک نوع تنش در میان اعضای تیم ایجاد می کند.

همچنین بخوانید: مارول اولین تیزر از فصل سوم Daredevil را منتشر کرد؛ مت مورداک کجاست؟

ما هنوز چیزهای زیادی در مورد این فیلم نمی دانیم [مثلا اینکه کارول چطور با شخصیت جود لا آشنا می شود؟ یا اینکه چطور به قدرت می رسد؟]، با وجود اینکه طی چند روز اخیر اطلاعات خیلی زیادی از آن منتشر شده، ولی به احتمال زیاد طی چند ماه آینده و تا قبل از شروع اکران، دانسته های ما خیلی بیشتر خواهد شد — مخصوصا با انتشار تریلر. در نهایت باید اشاره کنیم که اکـران فیلم سینمایی Captain Marvel قرار است از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.