جولیان دنیسون ستاره Deadpool 2 به Godzilla vs. Kong پیوست

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، جولیان دنیسون که بخاطر حضور در فیلم سینمایی کمدی-اکشن Deadpool 2 به شهرت فراوانی رسیده، به جمع ستارگان فیلم سینمایی هیولایی Godzilla vs. Kong (گودزیلا در مقابل کونگ) پیوسته است؛ تایید شده که این ستاره مارولی در فیلم جدید دنیای سینمایی Monsterverse کمپانی وارنر بروس و لجندری، که از بیست و دوم مِی ۲۰۲۰ پا به گیشه می گذارد حضور خواهد داشت.

از بازیگرانی که تاکنون به فیلم Godzilla vs. Kong ﭘﯿﻮﺳﺘﻪاند می توانیم به Van Marten (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: چنگ ابدیت) و ﺟﺎﻧﮓ ﺯﺋﯽ (ﺑﺒﺮ ﺧﯿﺰﺍﻥ، ﺍﮊﺩﻫﺎﯼ ﭘﻨﻬﺎن، ﺧﺎﻃﺮﺍﺕ ﯾﮏ ﮔﯿﺸﺎ) اشاره کنیم، بعلاوه دنیسون که هنوز معلوم نیست چه نقشی در داستان دارد. این فیلم اکشن و هیولایی که در آن شاهد رویارویی غیرمنتظره دو هیولای بزرگ هستیم توسط ﺁﺩﺍﻡ ﻭﯾﻨﮕﺎﺭﺩ (دفتر مرگ) کارگردانی خواهد شد. کونگ در فیلم Godzilla vs. Kong با گودزیلای عظیم روبرو می شود، یکی از این دو هیولا باید خودش را بعنوان پادشاه تمام هیولاها ثابت کنـد.

کمپانی Legendary به همراه Warners اکنون چند سالی است که مشغول کار بر روی یک دنیای سینمایی هیولایی تحت عنوان Monsterverse هستند. اولین فیلم از این دنیای سینمایی Godzilla (گودزیلا) بود که در سال ۲۰۱۴ پا به گیشه گذاشت و در باکس آفیس بین المللی ۵۲۹ میلیون دلار فروخت، سپس در سال ۲۰۱۷ فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره جمجمه) از راه رسید و مجموعا ۵۶۵ میلیون دلار فروخت. Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها) با نقش آفرینی ﻣﯿﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ، ﻭﯾﺮﺍ ﻓﺎﺭﻣﯿﮕﺎ و ﮐﺎﯾﻞ ﭼﻨﺪﻟﺮ سومین فیلم از این فرانچایز است که اکنون در فاز تولید قرار دارد.

اکران Godzilla: King of the Monsters از جمعه ۱۰ خرداد ۹۸ آغاز می شود، فیلم سینمایی Godzilla vs. Kong نیز از تاریخ جمعه ۲ خرداد ۹۹ روی پرده می رود.

منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.