تولید Jumanji 3 بطور رسمی آغاز شد؛

دواین جانسون تایید کرد که فاز تولید ادامه هنوز بدون عنوان Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) که به Jumanji 3 معروف است، رسما آغاز شده. قسمت اول Jumanji در سال ۱۹۹۵ پا به گیشه گذاشت، در این فیلم به یادماندنی شاهد حضور بازیگرانی مثل ﺭﺍﺑﯿﻦ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ و ﺑﺎﻧﯽ ﻫﺎﻧﺖ بودیم. فیلم جومانجی بر پایه ﮐﺘﺎﺑﯽ ﮐﻮﺩﮐﺎﻧﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻧﺎﻡ نوشته ﮐﺮﯾﺲ ﻓﻦ ﺁﻟﺴﻮﺭﮒ ساخته شد، این فیلم نقدهای چندان خوبی دریافت نکرد اما از نظر تجاری موفق بود؛ با بودجه ۶۵ میلیون دلاری ساخته شد و در گیشه بین المللی ۲۶۲٫۷ میلیون دلار فروخت.

دو دهه بعد از اکران موفق Jumanji، اعلام شد که دواین جانسون قرار است در ریبوت/ادامه این فیلم که Welcome to the Jungle نام دارد نقش آفرینی کند، خبری که طرفداران را شوق زده کـرد. این فیلم به لطف داستان جالب و نقش آفرینی درخشان بازیگران بزرگش، تبدیل به یک موفقیت تجاری و هنری برای کمپانی سونی شد. Jumanji 2 اواخر ۲۰۱۷ پا به گیشه گذاشت، این فیلم اکشن و مهیج با بودجه ۹۰ میلیون دلاری ساخته شده بود، اما در کمال تعجب ۹۶۲ میلیون دلار فروخت. این موفقیت ها باعث گشت تا سونی خیلی زود کار بر روی قسمت سوم را آغاز کند. Jumanji 3 قرار است در ماه دسامبر ۲۰۱۹ روی پرده برود، جانسون و همبازی های وی هم برای سومین فیلم بازمیگردند، ﺟﯿﮏ ﮐﺎﺳﺪﺍﻥ (New Girl) نیز باری دیگر روی صندلی کارگردانی می نشیند.

همچنین بخوانید | فیلم Jumanji 3 ارتباطهای بیشتری با قسمت نخست خواهد داشت؛

دواین جانسون که فعالیت زیادی در شبکه اجتماعی مخصوصا توییتر و اینستاگرام دارد، با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییتر خودش اعلام کرد که اکنون نوبت به ادامه Welcome to the Jungle رسیده است. او همچنین تصویر زیر را به اشتراک گذاشت که نوید بازگشت به دنیای جومانجی را می دهد.

Jumanji 3

شما احتمالا به خاطر دارید که فیلم Welcome to the Jungle جایی به پایان رسید که شخصیت های نوجوان — همه آنها قرار است در قسمت سوم حضور داشته باشند — کارتریج بازی جومانجی را شکاندند تا از دست آن راحت شوند. اما حال باید اضافه کنیم که این کار قرار نیست جلوی بازی جادویی جومانجی بگیرد تا دوباره بازنـگردد، تصویری که جانسون به اشتراک گذاشته به همین قضیه اشاره مـی کند.

صحبت از بازگشت شد؛ از بازیگران Jumanji 3 می توانیم به جانسون در کنار ﮐﻮﯾﻦ ﻫﺎﺭﺕ (ﺩﺳﺖﻧﯿﺎﻓﺘﻨﯽها)، ﺟﮏ ﺑﻠﮏ، کارن گیلان (Avengers 4) و ﻧﯿﮏ ﺟﻮﻧﺎﺱ اشاره کنیم که باری دیگر در نـقش شخصیت های اصلی بازی جومانجی ظاهر می شوند. در مورد داستان فیلم جدید اطلاعاتی نداریم، بنابراین نمی دانیم که ماجرای آن دقیقا در مورد چیست. مثلا معلوم نیست که شخصیت های نوجوان Welcome to the Jungle قرار است چطور برای دومین بار وارد دنیای جومانجی شونـد.

همچنین بخوانید | آیا Jumanji 3 در گیشه به Star Wars 9 آسیب می زند؟

در انتها بد نیست اضافه کنیم کـه ﻧﻮﺭﺍ ﻟﻮﻡ (Crazy Rich Asians)، ﺩﻧﯽ ﺩﻭﯾﺘﻮ (It’s Always Sunny in Philadelphia) و ﺩﻧﯽ ﮔﻼﻭﺭ (Sorry to Bother You) تازه واردهای فرانچایز هستند. Jumanji 3 قرار است از ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۲ آذر ۹۸) پا به گیشه بگذارد.


منبع: دواین جانسون

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.