فیلم Jumanji 3 ارتباطهای بیشتری با قسمت نخست خواهد داشت

اگـرچه در Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) شاهد اندک اشاره هایی به فیلم نخست بودیم، Jumanji 3 قرار است دایره ارتباط خودش با فیلم اصلی را گسترش دهد، در واقع اینطور اعلـام شده. Welcome to the Jungle یک ادامه برای فیلم سینمایی Jumanji 1995 به کارگردانی جو جانستون بود. رابین ویلیامز، بانی هانت، کیرستن دانست و برادلی پیرز ستارگان این فیلم اکشن بودند، داستان آن نیز بر محور یک جعبه بازی رمزآلود می چرخید که بازیکن های خودش را به درون دنیای جومانجی می کشاند.

فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle هم از همین ایده استفاده کرد و در آن شاهد حضور چند بچه بودیم که از طریق یک بازی به درون دنیای جومانجی کشیده شدند. فقط این بار چون فیلم مخاطبین مدرن را هدف قرار داده بود، به جای یک بازی کلاسیک جومانجی را تبدیـل به یک بازی کـامپیوتری کردند. ما در ابتدا تصور کردیم که Welcome to the Jungle قرار است حکم یک ریبوت را برای Jumanji قدیمی داشته باشد، اما دواین جانسون ستاره اصلی فیلم به وضوح فاش کـرد که عنوان جدید یک “ادامـه” است. فیلم جدید اولین قسمت را گرامی داشت و در آن شاهد اشاره هایی بودیم که ثابت کرد هر دو فیلم در یک دنیا اتفاق می افتند. اشاره چندان بزرگی نبود، اما جیک کاسدان تایید کرده که در Jumanji 3 هم شاهد اشاره هایی به فیلم نخست خواهیم بود.

همچنین بخوانید: کارگردان Jumanji 3 در نظر دارد ﻓﯿﻠﻢبرداری را اوایل ۲۰۱۹ آغاز کند

طی مصاحبه با Slashfilm، جیک کاسدان کارگردان این فیلم توضیح داد که سومین Jumanji قرار است چطور با دو قسمت قبلی ارتباط داشته باشد. او اعتراف کرد که عمده ارتباط Jumanji 3 با Welcome to the Jungle خواهد بود، اما گفت “امید ما این است که یک پیوستگی بلند را از طریق همه چیز حفظ کنیم. ما ایده کنار هم قرار دادن همه این ها کنار هم را دوست داریم و از طریقی ارتباط دارد یا روشی دیگر…” این سایت همچنین فاش کرد که کاسدان سعی دارد فیلم بعدی را برای کریسمس ۲۰۱۹ آماده کند، یعنی همان تاریخی که قبلا تایید شده بود.

Jumanji 2

دواین جانسون، جک بلک، کارن گیلان و کوین هارت چهار بازیگر اصلی Jumanji 2 بودند، این فیلم در نهایت گیشه را با فروشی ۹۶۱ میلیون دلاری ترک کرد، و تبدیل به یکی از ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم های کمپانی Sony شد. و حالا این استودیو انتظار دارد با تولید و اکران Jumanji 3 بتواند موفقیت های قبلی را تکرار کند [موفق ترین فیلم تاریخ این کمپانی در ایالات متحده]. علاوه بر بازگشت ﺟﯿﮏ ﮐﺎﺳﺪﺍﻥ برای کارگردانی، نویسندگان ﻓﯿﻠﻢنامه Jumanji 2 ﺍﺳﮑﺎﺕ ﺭﻭﺯﻧﺒﺮﮒ (سرقت در ۶۰ ثانیه) و ﺟﻒ ﭘﯿﻨﮑﻨﺮ (برج تاریک) نیز برای نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه بازگشته اند.

همچنین بخوانید: فیلم سینمایی Venom سونی صاحب گروه سنی PG-13 می شود، نه R


این فیلم قرار است از ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۲ آذر ۹۸) پا به گیشه بگذارد، اگـر اوضاع طبق انتظار پیش برود اوایل سال ۲۰۱۹ هم تولید آن آغاز می شود، بنابراین طی چند ماه آینده اطلاعات بیشتری از داستان و بازیگران حاضر در فیلم فاش خواهد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.