اولین تصویر رسمی Jumanji 3 بازگشت شخصیت های اصلی را تایید می کند؛

اولین تصویر منتشر شده از پشت صحنه تولید فیلم سینمایی به شدت مورد انتظار Jumanji 3 در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته شده است، تصویری که بازگشت شخصیت های اصلی (با نقش آفرینی دواین جانسون، کوین هارت، جک بلک و کارن گیلان) را تایید می کند؛ این چهار شخصیت کاملا شبیه به آخرین باری که آنها را دیدیم، در فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: بازگشت به جنگل)، هستند. شاید اینطور به نظر برسد که تصویر جدید اطلاعات تازه ای را در مورد فیلم بعدی فاش نکرده باشد، اما به ما کمک میکند تا متوجه شویم که می توانیم انتظار چه چیزهایی را داشته باشیم.
 

به دنبال موفقیت های Welcome to the Jungle که اواخر سال ۲۰۱۷ پا به گیشه گذاشت و در مجموع ۹۵۷ میلیون دلار فروخت، کاملا قابل انتظار بود که قرار است خیلی زود شاهد تولید قسمت بعدی باشیم. در ماه آوریل ۲۰۱۸ هم بطور رسمی تایید شد که Jumanji 3 بطور قطع اتفاق خواهد افتاد. در ماه فوریه سال جاری فاز تولید آغاز شد، جانسون به همراه هارت، بلک و گیلان که بازیگران اصلی Welcome to the Jungle بودند نیز برای بازی در فیلم جدید بازگشتند؛ در کنار نیک جوناس و ریس داربی. از تازه واردها هم می توانیم به دنی دویتو، نورا لوم و دانیا رامیرز (سریال قهرمان ها) اشاره کنیم ولی هنوز نمی دانیم که قرار است در چه نقش هایی ظاهر شوند. در این میان هیچ اطلاعاتی از داستان Jumanji 3 نداریم و واقعا هم سخت است که بخواهیم حدس بزنیم.

همچنین بخوانید | تریلر و پوسترهای جدید فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

تصویر زیر حکم نخستین نگاه رسمی ما را به فیلم جدید دارد که هایرم کارسیا تهیه‌کننده Jumanji 3 آن را در توییتر به اشتراک گذاشته است؛ در آن می توانیم چهار ستاره اصلی فیلم را مشاهده کنیم که در یک مکان آشنا ایستاده اند. هایرم کارسیا در این توییت نوشته است که “بچه ها بازگشته اند! تیم مورد علاقه شما! با وجود اینکه بعضی چیزها آنطور که به نظر می رسند نیستند…” ما نمی دانیم چه چیزی آنطوری که به نظر می رسد نیست، اما خیلی زود متوجه خواهیم شد چون این فیلم در آخرین ماه ۲۰۱۹ پا به گیشه می گذارد.

Jumanji 3

اواخر بهمن ماه بود که با انتشار یک گزارش اعلام کردیم تولید فیلم سینمایی Jumanji 3 بطور رسمی آغاز شده است؛ دواین جانسون مثل همیشه با انتشار یک پست در صفحه های اجمتاعی خودش تایید کرد که فاز تولید ادامه هنوز بدون عنوان Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) رسما آغاز شده. طبق شنیده ها، این فیلم ارتباطهای بیشتری با قسمت نخست خواهد داشت، که در سال ۱۹۹۵ پا به گیشه گذاشت و در آن شاهد حضور بازیگرانی مثل ﺭﺍﺑﯿﻦ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ و ﺑﺎﻧﯽ ﻫﺎﻧﺖ بودیم. این فیلم نقدهای چندان خوبی دریافت نکرد اما از نظر تجاری موفق بود؛ با بودجه ۶۵ میلیون دلاری ساخته شد و در گیشه بین المللی ۲۶۲٫۷ میلیون دلار فروخت.

همچنین بخوانید | تولید فیلم سینمایی Jungle Cruise به پایان رسید؛

قسمت دوم نیز در حالی که همزمان با Star Wars 8 روی پرده رفت، توانست نزدیک به یک میلیارد دلار بفروشد و به همه نشان دهد که مردم هنوز هم جومانجی را به یاد دارند و گذر زمان باعث فراموشی فیلم به یادماندی زنده یاد ﺭﺍﺑﯿﻦ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ نشده است. این موفقیت ها باعث گشت تا سونی خیلی زود کار بر روی قسمت سوم را آغاز کند، بنابراین حالا Jumanji 3 قرار است در ماه دسامبر ۲۰۱۹ روی پرده برود.

تاریخ شروع اکران این فیلم از ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۲ آذر ۹۸) اعلام شده است.


منبع: توییتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.