تصاویری جدید از فیلم Jumanji: The Next Level منتشر شد

در سال ۲۰۱۷ بود که سونی ادامه/ریبوت فیلم فراموش نشدنی Jumanji را روی پرده برد، ما انتظار داشتیم که این فیلم تبدیل به یک موفقیت شود ولی اصلا انتظار نمی رفت که بتواند تا مرز یک میلیارد دلار بفروشد. در نتیجه، Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) در لیست پرفروش ترین فیلم های سال قرار گرفت و تبدیل شد به یک موفقیت خیلی بزرگ برای سونی. به دنبال این موفقیت، کاملا قابل انتظار بود که یک ادامه برای آن بسازند، ادامه ای که Jumanji: The Next Level (جومانجی: مرحله بعد) نام گرفته و بزودی راهی گیشه می شود.

فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle به لطف شخصیت های جالبش و ماجراجویی نفس گیری که این شخصیت ها را واردش کرد به شدت مورد استقبال قرار گرفت؛ حال ما انتظار داریم که The Next Level بتواند حس مشابه ای را به مخاطبین خودش منتقل کند. این فیلم به شدت مورد انتظار قرار است در ماه دسامبر سال جاری پا به گیشه بگذارد [و با Star Wars 9 رقابت کند]. Jumanji: The Next Level باز هم قرار است قهرمان های داستان را وارد یک ماجراجویی خطرناک کنـد، ولی برای اینکه تکراری نشود نویسندگان فیلم کمی تغییر ایجاد کرده اند که قضیه را جالب کرده است!

همچنین بخوانید | فیلم Jumanji: The Next Level صاحب یک تریلر رسمی شد

خیلی وقت است که منتظریم، ولی دیگر مدت زمان خیلی زیادی تا ورود این فیلم به گیشه باقی نمانده و حالا Total Film تعدادی تصویر جدید از آن منتشر کرده است، که یکی از آنها تایید می کند شخصیت های Jumanji برای مرحله بعدی باید یک ماجراجویی برفی را پشت سر بگذارند. شخصیت های فیلم در این تصویر که چشم اندازی برفی دارد لباسی مخصوص به این هوا پوشیده اند که باعث شده تا ظاهرشان نسبت به فیلم قبلی متفاوت شود. در یکی دیگر از تصاویر راک مشغول دویدن است و تصویربردار را هم می بینیم.

Jumanji: the next level

جومانجی 3

جومانجی: مرحله بعد

Jumanji 3

به لطف تصویر برفی، می توانیم نگاهی بیاندازیم به نیک جونز بازیگر نقش سیپلن مک دنو که در قسمت قبلی هم حضور داشت؛ در Welcome to the Jungle پسری به نام الکس وارد این شخصیت شده بود اما چون راهی برای خروج نداشت برای مدت زمانی خیلی طولانی در جومانجی اسیر مانده بود. آکوافینا هم در این تصویر حضور دارد که هنوز نمی دانیم در چه نقشی ظاهر شده است. باید اشاره کنیم که Jumanji: The Next Level توسط جیک کاسدان کارگردانی شده، بر پایه فیلم‌نامه‌ای نوشته اسکات روزنبرگ و جف پینکنر.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم Jungle Cruise دیزنی منتشر شد؛

در خلاصه داستان رسمی این فیلم آمده که “در Jumanji: The Next Level بچه ها بازگشته اند، اما بازی تغییر کرده است. به محض اینکه برای نجات دادن یکی از خودشان به دنیای جومانجی بازمیگردند، متوجه می شوند که هیچ چیز طبق انتظارشان نیست. بازیکن ها باید هنگام ورود به بخش های ناشناخته و جدید بازی شجاع باشند، و از بیابان های خشک تا کوهستان های برفی را پشت سر بگذارند تا از دنیای این بازی خطرناک فرار کنند.

این فیلم در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۲ آذر ۹۸) گیشه می گذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.