تریلر پایانی Jumanji: The Next Level (جومانجی: مرحله بعد)

سونی یک تریلر جدید از فیلم مهیج و اکشن Jumanji: The Next Level (جومانجی: مرحله بعد) منتشر کرد. فرانچایز ماجراجویانه جومانجی در سال ۲۰۱۷ به واسطه Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: بازگشت به جنگل) به زندگی بازگشت، فیلمی که حکم یک ریبوت و همزمان ادامه را برای Jumanji 1995 داشت و با وجود اینکه همزمان با Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) روی پرده رفت، بیشتر از ۹۰۰ میلیون دلار فروخت و تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم کمپانی سونی. در نتیجه، ادامه این فیلم به سرعت از سوی استودیو چراغ سبز گرفت و سپس تایید شد که ستاره های Welcome to the Jungle قرار است بازگردند.

از بازیگران Jumanji: The Next Level می توانیم به دواین جانسون، کوین هارت، کارن گیلان، جک بلک، دنی دویتو، دانیا رامیرز (سریال قهرمان ها) و نیک جوناس اشاره کنیم، این فیلم توسط جیک کاسدان (معلم بد) کارگردانی شده، جف پینکنر (Venom) و اسکات روزنبرگ (سرقت در ۶۰ ثانیه) هم نویسنده های Jumanji 3 هستند. داستان از این قرار است؛ وقتی که اسپنسر (با بازی الکس وُلف که در Welcome to the Jungle هم حضور داشت) بازی ویدیویی Jumanji را تعمیر می کند، دوباره وارد آن می شود، و غیبت او باعث نگرانی دوستانش (مدیسون آیسمن، سرداریوس بلین‏ و مورگان ترنر) می گردد.

همچنین بخوانید | تصاویری جدید از فیلم Jumanji: The Next Level منتشر شد

در نتیجه، این سه نفر تصمیم می گیرند که به دنیای جومانجی بازگردند و اسپنسر را نجات دهند، اما وقتی که پا به بازی می گذارند، متوجه می شوند که قسمتی از نقشه آنها به درستی پیش نرفته است؛ در تریلر قبلی Jumanji: The Next Level دیدیم که آنها بطور تصادفی به ادی (دنی دویتو) پدر بزرگ اسپنسر و دوستش میلو (دنی گلاور) می پیوندند. و همین اشتباهی که پیش آمده هیجان ماجراجویی پیش رو را چند برابر کرده است، خودتان در تریلر جدید ببینید:

video

طبق خلاصه داستان رسمی منتشر شده برای این فیلم “در Jumanji: The Next Level بچه ها بازگشته اند، اما بازی تغییر کرده است. به محض اینکه برای نجات دادن یکی از خودشان به دنیای جومانجی بازمیگردند، متوجه می شوند که هیچ چیز طبق انتظارشان نیست. بازیکن ها باید هنگام ورود به بخش های ناشناخته و جدید بازی شجاع باشند، و از بیابان های خشک تا کوهستان های برفی را پشت سر بگذارند تا از دنیای این بازی خطرناک فرار کنند.

همچنین بخوانید | اولین تریلر رسمی فیلم ترسناک The Grudge 2020 محصول سونی

این فیلم در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۲ آذر ۹۸) پا به گیشه می گذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.