کارگردان Jungle Cruise در حال مذاکره برای هدایت پروژه Black Adam است؛

یکی از بزرگ ترین فیلم های ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) که مدت زمان خیلی زیادی را در حال توسعه بوده، قرار است رنگ پیشرفت را به خودش ببیند؛ البته این پیشرفت را مدیون موفقیت های فیلم ابرقهرمانی تحسین شده Shazam است که اوایل سال پا به گیشه گذاشت. طرفداران DCEU اکنون سالهاست که منتظر هستند تا خبری دقیق در رابطه با فیلم Black Adam با نقش آفرینی دواین “د راک” جانسون منتشر شود، تا بفهمند که چنین فیلمی بلاخره قرار است ساخته شود یا نه. طی یک سال گذشته خبریهای مختلفی در رابطه با این پروژه منتشر شد، اما هیچکدام خبر از پیشرفت واقعی ندادند، ولی شرایط در حال تغییر است!

چند سال قبل، زمانی که توسعه فیلم انفرادی Shazam توسط وارنر بروس آغاز شد، استودیو در نظر داشت تا بواسطه این فیلم بلک ادم با نقش آفرینی دواین جانسون را وارد ﺩﻧﯿﺎﯼ سینمایی اشتراکی خودش کنـد. راک در سال ۲۰۱۴ برای ایفای این نقش با وارنر بروس قرارداد بست، برنامه این بود که او اولین دشمن شزم باشد. اما این اتفاق رخ نداد، تنها به دلیل پیشنهادی که از سوی آقای جانسون به استودیو داده شد. که در پی آن، اوایل ۲۰۱۷ اعلام شد قصد دارند داستان خاستگاه شزم و بلک ادم را در دو فیلم جداگانه روایت کنند.

همچنین بخوانید | فیلم Shazam: بازیگر نقش مری مارول یک قرارداد ۵ فیلمی با Warner Bros بسته است!

یکی از علت هایی که Shazam نتوانست به فروش بالایی دست پیدا کند همین عدم حضور بلک ادم در آن بود، ولی در عوض به احتمال قوی خود Black Adam جزو فیلم های پرفروش DCEU خواهد بود. حال، یک گزارش تازه منتشر شده ادعا کرده کـه ژاومه کویت-سرا در حال مذاکره است تا بعنوان کارگردان به پروژه سینمایی Black Adam بپیوندد، او این روزها مشغول کار بر روی فیلم هیجان انگیز Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) با نقش آفرینی جانسون و امیلی بلانت است.

Black Adam فیلم

این خبر تایید می کند که فیلم ابرقهرمانی دواین جانسون بعد از مدتها بلاتکلیفی بلاخره در حال رسیدن به یک نقطه مناسب است و بعید نیست که بقیه کار خیلی سریع تر از انتظار ما پیش برود. در این صورت خیلی زود شاهد شروع پروسه انتخاب بازیگر خواهیم بود و در چشم به هم زدی، جانسون را می بینیم که با لباس بلک ادم مشغول بازی جلوی دوربین است. بدون شک کنار هم قرار گرفتم بلک ادم و شزم می توانست خیلی جالب و مهیج تر باشد، اما از آنجا که فیلم های انفرادی ﺩﯼﺳﯽ موفق تر هستند، شاید جدا کردن داستان این دو شخصیت از هم ایده واقعا خوبی بوده باشد.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران Aquaman 2 اعلام شد؛ آرتور کری بازمیگردد!

البته اگر بلک ادم را در مقابل شزم قرار می دادند، او تبدیل به یک دشمن برای او می شد و در نهایت هم باید شکست می خورد، اما حالا فرصتی دارند تا داستان خاستگاه بلک ادم را با آب و تاب روایت کنند و از او بجای شرور، یک ضدقهرمان بسازند. فاز تولید Jungle Cruise هم که به پایان رسیده و قرار است در ماه جولای ۲۰۲۰ راهی گیشه شود، پس به احتمال قوی جانسون یک زمان خالی در تقویم کاری خودش برای رفتن جلوی دوربین Black Adam انتخاب کرده است، بنابراین فاز تولید این فیلم ممکن است خیلی زود آغاز شود. ما جانسون را اواخر امسال در فیلم Jumanji 3 ملاقات می کنیم.

فیلم Black Adam هنوز صاحب تاریخ شروع اکران نشده، ولی احتمالا در سال ۲۰۲۲ پا به گیشه می گذارد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline