فیلم های Jungle Cruise & Maleficent II و Mary Poppins صاحب تاریخ اکران جدید شدند

دیزنی تاریخ شروع اکران تعدادی از فیلم های پیش روی خودش را تغییر داده است، فیلم های لایو-اکشنی مثل Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) و Maleficent II (ﻣﺎﻟﯿﻔﯿﺴﻨﺖ) شامل این تغییرات شده اند که اتفاقا مورد انتظارترین فیلم های چند سال آینده هستند — البته بیشتر تغییرات مربوط به سال ۲۰۲۱ می شود. هر دوی این عناوین در ماه می پا به فاز تولید گذاشتند اما به ترتیب تا قبل از سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ پا به گیشه نمی گذارند. کمپانی دیزنی همچنین تاریخ شروع اکران Mary Poppins Returns (بازگشت ماری پاپینز) را تقویت کرده تا احتمال موفقیت آن افزایش پیدا کند.

اما مهم ترین تغییر که خیلی مورد توجه قرار گرفته مربوط به فیلم سینمایی Indiana Jones 5 (ایندیانا جونز) ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺳﭙﯿﻠﺒﺮﮒ است که اکنون قرار است در تابستان ۲۰۲۱ پا به گیشه بگذارد؛ از ۱۰ جولای ۲۰۲۰ به ۹ جولای ۲۰۲۱ مصادف با جمعه ۱۸ تیر ماه سال ۱۴۰۰ تغییر یافته است. کمپانی دیزنی همچنین یک فیلم لایو-اکشن بدون عنوان را از نوامبر ۲۰۱۹ پاک کرده، یکی از دیگر پروژه های لایو-اکشن خودش را قرار است در تاریخ ۳۰ جولای ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰) روی پرده ببرد که هنوز نمی دانیم چه فیلمی خواهد بود. تاریخ ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹) هم به یکی از فیلم های مارول استودیوز — احتمالا Black Panther 2 (پلنگ سیاه) — داده است.

فیلم سینمایی Jungle Cruise حالا قرار است در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۹ مهر ۹۸) پا به گیشه بگذارد، سپس هم Maleficent II از ۲۹ می ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۹ خرداد ۹۹) روی پرده خواهد رفت. عنوان انیمیشن Wreck-It Ralph 2 اکنون تغییر کرده و تنها Ralph Breaks the Internet نام گرفته، اما تاریخ شروع اکران آن تغییری نکرده و هنوز قرار است از ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸ (مصادف با چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷) شروع بکار کند. فیلم سینمایی Mary Poppins Returns اکنون از ۱۹ دسامبر سال جاری (مصادف با چهارشنبه ۲۸ آذر ۹۷) پا به سینماهای ایالات متحده می گذارد.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از این عناوین باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.