ﺟﮏ ﻭﯾﺘﻬﺎﻝ به جمع بازیگران Jungle Cruise (ﮔﺸﺖ ﻭ ﮔﺬﺍﺭ ﺩﺭ ﺟﻨﮕﻞ‏) دیزنی پیوست

طبق تازه ترین گـزارش های منتشر شده، کمدین بریتانیایی نمایش های استندآپ آقای ﺟﮏ ﻭﯾﺘﻬﺎﻝ بعنوان بازیگر جدید فیلم Jungle Cruise کمپانی دیزنی انتخاب شده و قرار است با یک شخصیت کلیدی در کنار دواین جانسون قرار گیرد. نقش ﻭﯾﺘﻬﺎﻝ در این فیلم یک نسبت فامیلی نزدیک با شخصیتی که امیلی بلات آن را ایفا می کند، دارد.

یک زمانی ایده ساخت Jungle Cruise با الهام از موفقیت های فرانچایز the Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی کارائیب) داده شد، و قرار بود عاملی باشد برای کنار هم قرار دادن ﺗﯿﻢ ﺁﻟﻦ و ﺗﺎﻡ ﻫﻨﮑﺲ (Toy Story)، اما این پروژه هیچوقت پا به مراحل توسعه نگذاشت. اما در سال ۲۰۱۵ دوباره بحث ساخت Jungle Cruise به میان آمد و در ایده های آن تجدید نظر شد، و سناریوی مجددا به نگارش در آمد. اما بعد از آن روند پیشرفت پروژه خیلی آهسته بود، تا اینکه در سال گذشته اعلام شد فیلم قرار است سال ۲۰۱۸ جلوی دوربین برود. جانسون در همان ۲۰۱۵ برای حضور در این فیلم اکشن انتخاب شد و قرارداد بست.

زمانی که اعلام شد امیلی بلانت (Edge Of Tomorrow) بعنوان ستارگان اصلی فیلم انتخاب شده و قرار است در کنار جانسون قرار گیرد، پروژه خیلی مورد توجه قرار گرفت. سپس اطلاعات بیشتری از بازیگران فیلم در اختیار طرفداران قرار گرفت، مثلا گفته شد جانسون در نقش کاپیتان شوخ طبع یک قایق ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪﭘﯿﻤﺎ به نام فرانک (یا فراسیسکو) بازی می کند، بلانت هم در نقش یک دانشمند به نام لیلی هاتون ظاهر می شود. این قرار است وارد یک ماجراجویی مهیج و تماشایی شوند.

همچنین بخوانید: پنج پوستر جدید از فیلم سینمایی Avengers: Infinity War منتشر شد

فیلم گشت جنگلی

حال طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی Variety، ﺟﮏ ﻭﯾﺘﻬﺎﻝ هم به جمع ستارگان این فیلم اکشن و مهیج پیوسته است، طبق این گزارش آقای ویتهال در نقش برادر لیلی بازی می کند اما نام شخصیت او هنوز فاش نشده است. ظاهرا او نقش مهمی در داستان فیلم دارد ولی هنوز نمی دانیم دقیقا چه نقشی. باید اشاره کنیم که شاید ﺟﮏ ﻭﯾﺘﻬﺎﻝ برای ما چهره چندان شناخته شده ای نباشد اما در انگلیس بازیگر معروفی است. همـه او را در کل بعنوان یک کمدین می شناسند، و در واقع استاد نمایشهای استندآپ است، سابقه بازی در سریال های کمدی را هم در کارنامه هنری خودش دارد؛ مثل سریال Bad Education شبکه BBC 3 یکی از موفقیت های او بعنوان بازیگر است. این نویسنده و بازیگر خوش ذوق در فیلم Mother’s Day (روز مادر) هم حضور داشته، جنیفر انیستون از بازیگران اصلی این فیلم بود.

در انتها باید اشاره کنیم که ﮊﺍﻭﻣﻪ ﮐﻮﯾﺖ-ﺳﺮﺍ (ﺁﺏﻫﺎﯼ ﮐﻢﻋﻤﻖ) این فیلم را بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای از ﮔﻠﻦ ﻓﯿﮑﺎﺭﺍ (تمرکز)، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮔﺮﯾﻦ (Logan و Blade Runner 2049) و ﺟﺎﻥ ﻟﺠﻨﺪ کارگردانی می کند. انتظار می رود که تولید Jungle Cruise از ماه آینده آغاز شود، اما هنوز از تاریخ شروع اکران بی اطلاع هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.