تولید فیلم سینمایی Jungle Cruise به پایان رسید

با وجود اینکه هنوز یک سال تا زمانی که فیلم سینمایی Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) پا به گیـشه می گذارد باقی مانده است، دواین “دِ راک” جانسون با انتشار یک پست در صفحه رسمی اینستاگرام خودش تایید کرده که فاز تولید این فیلم بشدت مورد انتظار به پایان رسیده است. از اخلاق های خوب جانسون این است که همیشه طرفداران خود را در جریان روند توسعه پروژه های خودش قرار می دهد؛ Jungle Cruise تازه ترین پروژه اوست.

فیلم سینمایی Jungle Cruise اقتباسی از گردش‌های ماجراجویانه از طریق رودخانه در پارک تفریحی دیزنی است و در آن شاهد ترکیبی جالب از اکشن و ماجراجویی خواهیم بود با حال و هوایی سرگرم کننده. باید اشاره کنیم که کمپانی دیزنی امیدوار است Jungle Cruise مثل فیلم های ژانر مشابه The Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی کارائیب) و Tomorrowland (تومارولند) به موفقیت های تجاری و هنری دست پیدا کند، یا فیلم The Haunted Mansion (عمارت متروکه).

همچنین بخوانید: نویسنده Hidden Figures به انیمیشن Frozen 2 کمپانی دیزنی پیوست؛

فیلم سینمایی Jungle Cruise که یکی از گردش های ماجراجویانه بسیار مشهور پارک های دیزنی را تبدیل به عنوانی لایو-اکشن کـرده است، پتانسیل لازم برای رسیدن بـه موفقیت را دارد؛ فیلم های این ژانر معمولا با استقبال خوبی روبرو می شوند و مردم این روزها در سینما به دنبال تجربه هیجان هستند. از طرفی راک جانسون اخیرا خیلی مورد توجه قرار گرفته و فیلم های جدید او همه به فروش خوبی دست پیدا کرده اند، مخصوصا Jumanji 2 که نزدیک بود ۱ میلیارد دلاری شود. امیلی بلانت، که بزودی در فیلم Mary Poppins Returns (بازگشت ماری پاپینز) کمپانی دیزنی دیده می شود، همبازی جانسون است و با توجـه به پرطرفدار بودنش می توانیم انتظار داشته باشیم که خیلی از مردم را برای تماشای Jungle Cruise به سینما بکشاند.

کمپانی دیزنی در توییتر و جانسون در اینستاگرام ویدیوی زیر را به اشتراک گذاشتند و فاش کردند که ﻓﯿﻠﻢبرداری Jungle Cruise رسما به پایان رسیده است. با اتمام فاز تولید یا همان ﻓﯿﻠﻢبرداری، حالا کمپانی باید استارت فاز پس-تولید را بزند تا بچه های جلوه های ویژه شروع کنند به کار بر روی فیلم و طی این مدت هم تصاویر، تیزر و پوسترهای مختلفی از این فیلم به دست ما خواهد رسید.

video

همچنین بخوانید: تولید Maleficent 2 دیزنی رسما به پایان رسید

در این فیلم مهیج، جانسون یک قایق ران به نام کاپیتان فرانک را بـه تصویر کشیده است که لیلی (امیلی بلانت) دانشمند و برادرش (ﺟﮏ ﻭﯾﺘﻬﺎﻝ) را در یک سفر برای یافتن درختی رمزآلود در آمریکای جنوبی همراهی می کند، درختـی با توانایی عجیب شفا دادن. در این مسیر آنها با چالش های مختلف از جمله شخصیت هایی شرور (با بازی ادگار رامیرز و جسی پلمونس) روبرو می شوند. باید اشاره کنیم که اکران فیلم سینمایی Jungle Cruise قرار است از جمعه ۱۹ مهر سال آینده (Oct 11, 2019) آغاز شود.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.