تریلر و پوستر رسمی فیلم Jungle Cruise دیزنی منتشر شد؛

همانطور که انتظار داشتیم، اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) منتشر شد، در این تریلر می توانیم دواین جانسون و امیلی بلانت را ببینیم که وارد یک ماجراجویی مهیج و تماشایی شده اند؛ این فیلم بر اساس گردش‌های ماجراجویانه از طریق رودخانه جانگل کروز ساخته شده است. دیزنی در سال ۲۰۰۳ وقتی که فیلم Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه) را روی پرده برد موفقیتی بزرگ و غیرمنتظره را کسب کرد، اما تلاش های بعدی این استودیو برای خلق یک فرانچایز بر پایه پارک های موضوعی اش به نتیجه مناسبی نرسیدند.

باید اشاره کنیم که دیزنی اولین بار در سال ۲۰۰۶ فاش کرده بود که قصد دارد فیلم جانگل کروز را بسازد، خالقین سریال Smallville آلفرد گاف و مایلز میلار هم مامور شدند تا فیلم‌نامه‌ای که توسط جاش گلدشتاین و جان نورویل نوشته شده بود را بازنویسی کنند. اما تقریبا تا سال ۲۰۱۱ خبری در مورد این فیلم منتشر نشد، تا اینکه دیزنی تیم آلن و تام هنکس را بعنوان بازیگران نسخه جدید Jungle Cruise معرفی کرد. امـا چند سال بعد، در نهایت دیزنی توسعه این پروژه را از نو دوباره شروع کرد، این بار جانسون و بلانت بعنوان ستاره هـای این فیلم انتخاب شدند. این دو در نقش فرانک و لیلی ظاهر شده اند که طی حوادث مهیج فیلم یک ماجراجویی خیلی مهیج را در کنار هم تجربه می کنند.

همچنین بخوانید | فیلم لایو-اکشن «کارآگاه گجت» توسط دیزنی در حال توسعه است!

حال، همانطور که راک همین چند روز قبل نویدش را داده بود، اولین تریلر رسمی فیلم Jungle Cruise منتشر شد، تریلری که هنگام اکران فیلم Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) در سالن های سینما به نمایش درخواهد آمد. بواسطه تریلر می توانیم نگاهی اجمالی به حوادث فیلم داشته باشیم و کمی اطلاعات در رابطه با داستان آن کسب کنیم، اما در کنار تریلر شاهد انتشار یک پوستـر جدید هم بوده ایم که شخصیت های اصلی فیلم در آن حضور دارند.


Jungle Cruise 2020

اینطور که تریلر فاش کرده، لیلی که شخصیت اصلی فیلم است و یک کاوشگر بریتانیایی خیلی مصمم، در جستجوی یافتن یک درخت جادویی با قدرت شگفت انگیز شفا می باشد، او در مسیر رسیدن به این درخت با فرانک همراه می شود که یک کاپیتان آمریکایی قوی هیکل و پرجذبه است. این تریلر تایید می کند که Jungle Cruise فیلمی اکشن است که پر شده از صحنات مهیج و تماشایی، و به همین دلیل هم انتظار می رود که بتواند تبدیل به یک موفقیت بزرگ برای دیزنی شود، مخصوصا از نظر تجاری.

همچنین بخوانید | چرا ۲۰۲۱ یک سال خیلی بزرگ برای سینما است؟ (به لطف دیزنی)

این فیلم توسط ژاومه کویت-سرا وارگردانی شده، و از ستاره های آن می توانیم به جسی پلمونس (سریال برکینگ بد، فیلم شب بازی)، جک وایتهل (The Bad Education Movie)، پل جیاماتی (سریال میلیاردرها) و ادگار رامیرز (دختری در قطار، خشم تایتان ها) اشاره کنیم. اکران Jungle Cruise نیز قرار است از تاریخ ۲۴ جولای ۲۰۲۰ (مصاف با جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹) آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline