اولین تصاویر از پشت صحنه سریال ابرقهرمانی Jupiter’s Legacy محصول جدید نتفلیکس

وقتی صحبت از ساخت سریال های ابرقهرمانی باشد، سرویس استریم Netflix حرف های زیادی برای گفتن دارد؛ زمانی که وارد یک قرارداد با مارول شد، و شروع به ساخت و انتشار سریال های ابرقهرمانی مارولی کرد، ما تازه متوجه شدیم که یک سریال ابرقهرمانی باید چه ویژه هایی داشته باشد. بعد از لغو کردن ناگهانی سریال های مارولی هم اقدام به انتشار The Umbrella Academy (آکادمی چتر) کرد که تبدیل به یکی از موفق ترین عناوین ۲۰۱۹ شد و توجه بسیاری از عاشقان این ژانر را به سمت خودش جلب کرد.

اکنون، در حالی که مشغول کار بر روی فصل دوم The Umbrella Academy هستند، همزمان سریال Jupiter’s Legacy (میراث ژوپیتر) در ماه جولای پا به فاز تولید گذاشت و حالا بعد از چند هفته انتظار، بلاخره تعدادی تصویر از پشت صحنه آن در فضای مجازی منتشر شده است، که در آنها می توانیم شلدون سامپسون (با بازی Josh Duhamel) را مشاهده کنیم که انگار از دل کمیک های مارک میلر و فرنک کوئیتلی بیرون آمده است.

همچنین بخوانید | تنیکا دیویس به سریال ابرقهرمانی Jupiter’s Legacy محصول نتفلیکس پیوست؛

در این تصاویر می توانیم سامپسون را مشاهده کنیم که روبروی یک شرور مرموز قرار گرفته است، جاش دوهامل که وی را بیشتر بخاطر حضور در سری Transformers می شناسیم در نقش این ابرقهرمان مسن ظاهر شده است. ظاهر این شرور ما را به یاد George Hutchence معروف به اسکای فاکس (Skyfox) می اندازد، که می تواند جسیکا سالگوئرو در نقش Shockwave باشد چون همزمان با لو رفتن تصاویر پشت صحنه Netflix فاش کرد که خانم سالگوئرو به جمع ستارگان سریال Jupiter’s Legacy پیوسته است.

میراث ژوپیتر

Jupiter's Legacy

سریال Jupiter's Legacy

سریال میراث ژوپیتر

علاوه بر دوهامل و سالگوئرو، از دیگر ستاره های سریال Jupiter’s Legacy می توانیم به بن دنیلز (جنگ ستارگان: یک سرکش)، لسلی بیب (مرد آهنی)، النا کومپوریس (پیش از آنکه بمیرم)، اَندرو هورتن، مایک وید و مت لنتر (سریال Timeless) اشاره کنیم. این سریال، اولین قدم نتفلیکس در دنیای Millarworld است، یک کمپانی انتشار کمیک که پیش از این خود میلر صاحب آن بود تا اینکه توسط این غول استریم خریداری شد.

همچنین بخوانید | کار بر روی فصل دوم The Umbrella Academy واقعا آغاز شده است؛

سریال حماسی Jupiter’s Legacy روایت کننده داستان نخستین نسل از ابرقهرمان های جهان است که طی سال های ۱۹۳۰ قدرت های خودشان را به دست می آورنـد. اکنون، در زمان حال، که چندین دهه از دوران اوج آنهـا گذشته است، بعنوان پیران محافظ مورد تکریم قرار می گیرند، اما فرزندان آنها که قدرت های فراانسانی دارند در تلاش هستند تا بتوانند میراث پدر و مادرهای خودشان را گرامی بدارند و رفتاری درخورد کارهای افسانه ای آنها داشته باشند. استیون اس. ده‌نایت (سریال های Marvel’s Daredevil و Spartacus همچنین Buffy the Vampire Slayer) بعنوان شورانر و تهیه کننده اجرایی این سریال انتخاب شده است، خود سریال قرار است در یکی از روزهای ۲۰۲۰ به دست طرفداران برسد.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.