تنیکا دیویس به سریال ابرقهرمانی Jupiter’s Legacy محصول نتفلیکس پیوست؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، تنیکا دیویس (Incorporated) به سریال ابرقهرمانی و حماسی Jupiter’s Legacy (میراث ژوپیتر) محصول سرویس استریم Netflix پیوسته و قرار است نقشی مهم در آن ایفا کند؛ استیون اس. ده‌نایت (سریال Daredevil) این سریال را بر پایه داستان هایی نوشته مارک میلار می سازد.

اینکه می شنویم نتفلیکس قصد دارد یک سریال ابرقهرمانی دیگر بسازد اصلا عجیب نیست، این سرویس استریم طی چند سال گذشته چندین سریال مختلف در این سبک با همکاری Marvel Tv ساخت اما در نهایت تصمیم گرفت این کار به تنهایی انجام دهد. مدت کوتاهی بعد از لغو شدن تمام سریال های مارولی، نتفلیکس The Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) را به دست طرفداران خودش رساند که تبدیل به یکی از محبوب ترین سریال های ابرقهرمانی جهان شد، و حالا هم نوبت به Jupiter’s Legacy رسیده است.

همچنین بخوانید | فصل دوم The Umbrella Academy تابستان امسال جلوی دوربین می رود؛

این سریال بر پایه سری کمیک هایی به همین نام نوشته مارک میلار ساخته می شود، که تاکنون بعنوان نویسنده در پروژه های سینمایی مختلفی مثل Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی)، Logan (لوگن)، Wanted (تحت تعقیب) و Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) حضور داشته است، البته این فیلم ها همه بر پایه آثار او ساخته شده اند. حال Jupiter’s Legacy تازه ترین کتاب مصور نوشته شده توسط اوست که قرار است تبدیل به یک سریال شود.

Jupiter’s Legacy

سریال Jupiter’s Legacy روایت کننده داستان نخستین نسل از ابرقهرمان های جهان است که طی سال های ۱۹۳۰ قدرت های خودشان را به دست می آورنـد. اکنون، در زمان حال، که چندین دهه از دوران اوج آنهـا گذشته است، بعنوان پیران محافظ مورد تکریم قرار می گیرند، اما فرزندان آنها که قدرت های فراانسانی دارند در تلاش هستند تا بتوانند میراث پدر و مادرهای خودشان را گرامی بدارند و رفتاری درخورد کارهای افسانه ای آنها داشته باشند. تنیکا دیویس قرار است در نقش یکی از همین قهرمان های امروزی ظاهر شود؛ پترا اسمال معروف به شعله (The Flare) دختر قهرمان افسانه ای فیتز اسمال شعله اصلی. او با وجود گذشته نچندان جالبی که با پدرش داشته، بعد از اینکه پدرش به شدت مجروع می شود با هویت شعله کار وی را ادامه می دهد. اما خیلی زود متوجه می شود که قهرمان بودن در دنیای مدرن می تواند عواقب مرگباری داشته باشد.

همچنین بخوانید | تریلر Stranger Things 3 پربیننده ترین ویدئوی نتفلیکس در Youtube بوده است!

آقای ده‌نایت اولین اپیزود این سریال را نوشته و خودش هم آنها را کارگردانی می کند، او بعنوان شورانر فصل نخست انتخاب شده است. تنیکا دیویس که پیش از این وی را در فیلم هایی مثل SAW VI (اَره ۶)، Incorporated و The Book of Negroes دیده ایم تنها بازیگر انتخاب شده برای حضور در سریال ابرقهرمانی Jupiter’s Legacy نیست؛ از دیگر ستاره ها می توانیم به جاش دوهامل (پناهگاه امن)، لسلی بیب (Iron Man)، بن دنیلز، اَندرو هورتن و مت لنتر (سریال Timeless) اشاره کنیم.


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline