فیلم و سریال‌های Justice League Dark در حال توسعه هستند؛

برادران وارنر (WB)، دی‌سی و کمپانی تولید فیلم Bad Robot که به جی‌جی آبرامز تعلق دارد، طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده بتازگی کار بر روی فیلم و سریال های Justice League Dark (لیگ عدالت تاریک) را آغاز کرده اند؛ برای WB و DC مدتی طول کشید، اما بلاخره به چیزی که می خواستند رسیدند، و حالا بستری مناسب برای تولید فیلم و سریال دارند. سال قبل وارنر با تولید فیلم Joker به موفقیت هایی بی‌سابقه دست یافت و کاری که تصور نمی شد ممکن باشد را انجام داد، این موفقیت در حالی بدست آمد که دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) هم به لطف Aquaman و Shazam! موفقیت های تجاری و هنری کسب کرده بود.

حال WB قصد دارد طی یکی دو سال آینده تعداد قابل توجه ای فیلم و سریال را به دست طرفداران برساند؛ DCEU بزودی با فیلم Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harly Quinn) به سینما بازمی‌گردد، و تا قبل از پایان سال هم Wonder Woman 1984 راهی گیشه خواهد شد که شکی نداریم هر دو عناوینی موفق خواهند بود. WB و DC در ۲۰۲۰ فقط دو فیلم اکران می کنند، اما تعداد فیلم های ابرقهرمانی این دو استودیو در ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ به سه خواهد رسید.‌ با این حساب، برای اینکه بتوانند با همین شرایط پیش روند باید کار بر روی پروژه های جدیدی را آغاز کنند، یا اینکه نگاهی به پروژه هایی که سالهاست در جهنم توسعه اسیر شده اند بیاندازند.‌

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از داستان سریال Green Lantern محصول سرویس استریم HBO Max

وارنر و دی‌سی قبلا تلاش کردند تا فیلمی برای تیم لیگ عدالت سیاه بسازند، اما نتیجه نداد و مدتی بیخیال این قضه شدند، اما حالا ظاهرا قصد دارند با جدیت بر روی چند پروژه که حول این تیم می چرخند کار کنند؛ طبق گزارش های تازه منتشر شده، وارنر مشغول مذاکره با کمپانی Bad Robot است تا با هم فیلم و سریال هایی بر پایه کمیک های Justice League Dark بسازند. البته هنوز بطور دقیق مشخش نشده که کدام یک از شخصیت های این سری کمیک قرار است صاحب فیلم یا سریال شوند، فقط می دانیم که روسای Bad Robot و WB قرار است طی ملاقاتی با هم برای آینده برنامه ریزی کنند. همچنین هنوز معلوم نیست که خود جی‌جی آبرامز بعنوان کارگردان در این پروژه ها فعالیت خواهـد کرد یا نه.

فیلم Justice League Dark

طی یک دهه گذشته، وارنر بروس و دی‌سی بارها برای ساختن فیلم Justice League Dark تلاش کردند، حتی کارگردان هایی مثل گی‌یرمو دل تورو (شکل آب ۲۰۱۷) و داگ لیمان (لبه فردا ۲۰۱۴) برای مدتی جذب این پروژه‌ها شدند.‌ حال اینطور به نظر می رسد که کمپانی Bad Robot هم قصد دارد شانس خودش را امتحان کند. ما در کمیک های Justice League Dark شاهد حضور شخصیت هایی مثل جان کنستانتین، مادام زَنَدو، ددمن، سایه مرد تغییرپذیر، زاتانا و سوامپ ثینگ بوده ایم، حال هر کدام از این شخصیت ها ممکن است صاحب فیلم یا سریال انفرادی شوند.

همچنین بخوانید | سریال Blue Beetle (بلو بیتل) در دست توسعه قرار دارد؛ برای سرویس استریم HBO Max

ما می توانیم اینطور تصور کنیم که تمام فیلم و سریال هایی که Bad robot بر پایه کمیک های Justice League Dark بسازد با هم مرتبط خواهند بود و بخشی تاریک از دنیای دی‌سی را به نمایش خواهند گذاشت، ولی هنوز معلوم نیست که بین این پروژه ها با DCEU یا مثلا Arrowverse ارتباطی وجود خواهد داشت یا نه. این احتمال وجود دارد که شخصیت های Justice League Dark صاحب یک دنیای مستقل شوند، مثل Titans و Doom Patrol که یک زمانی صاحب دنیای خودشان بودند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline