انتشار نسخه اسنایدر Justice League بخاطر کرونا تاخیر خورده؛

اینطور که شنیده‌ایم، شیوع کرونا باعث شده تا کار بر روی نسخه اسنایدر Justice League (لیگ عدالت) هم دچار اختلال شود، طبق ادعای یک منبع غیررسمی این فیلم قرار است دیرتر از زمانی که قرار بود منتشر شود. همچنین گفته شده که در نتیجه این تاخیر، وقتی که سرویس استریم HBO Max شروع بکار می‌کند [در ماه مِی سال جاری]، این نسخه از Justice League در آن موجود نخواهد بود. در این بین، باید اشاره کنیم که زک اسنایدر همین چند روز قبل تصویری از فیلم خودش منتشر کرد و یکی از طرفداران هم از او درباره جلوه‌های ویژه این فیلم سوالی پرسید، اسنایدر در جواب گفت که بخش زیادی از آن تکمیل شده اما هنوز یک سری کارها ناتمام باقی مانده است.

اینطور که به نظر می‌رسد، نسخه اسنایدر Justice League هنوز بطور رسمی تکمیل نشده، و اگر قصد انتشار آن را داشته باشند باید تکمیلش کنند. خود اسنایدر این نسخه از فیلم را به نزدیکان خودش نشان داده، اما با وجود اینکه نسخه نهایی نبوده و کاستی‌هایی داشته، همه از دیدنش لذت برده‌اند و به نظرشان فوق‌العاده بوده. طبق ادعای منابع مختلف، وارنر بروس قصد دارد نسخه اسنایدر Justice League را از طریق سرویس استریم HBO Max به دست طرفداران برسانـد، که تصمیمی عاقلانه است چون می‌توانـد تعداد زیادی کاربر جدید را به سمت این سرویس بکشاند.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از فیلم the Trench اسپین‌آف Aquaman (از زبان نویسنده)

طبـق شنیده‌ها زک اسنایدر برنامه‌های بزرگی برای Justice League خودش دارد، که البته امیدواریم وارنر بروس به او اجازه دهد این برنامه‌ها را عملی کند. اینطور که شنیده‌ایم، اسنایدر قصد دارد Justice League را بزرگ‌تر و درخشان‌تر کند، اگر برنامه‌های او عملی شوند، نه تنها طرفداران شگفت‌زده خواهند شد، بلکه مردم عادی و حتی کسانی که عاشق دی‌سی (DC) نیستند هم از تماشای این فیلم لذت خواهند برد. ظاهرا اسنایدر قصد دارد یک سری صحنات جدید را جلوی دوربین ببرد که برای تکمیل آنها به جلوه‌های ویژه نیاز دارند؛ که البته با توجه به وضعیت موجود نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

لیگ عدالت

پس، اگر شنیده‌ها تبدیل به حقیقت شونـد، اسنایدر با ایده‌های شگفت‌انگیز خودش می‌تواند خاطره بدی که از Justice League 2017 داریم را پاک و یک خاطره جدید که زیبا و هیجان انگیز است را جایگزین آن کند. این احتمال وجود دارد که وارنر بروس نسخه تکمیل نشده این فیلم را در HBO Max منتشر کند، ولی از آنجا که مدت‌هاست منتظریم تا اسنایدر نسخه خودش از Justice League را به دست طرفداران برساند، بهترین اتفاق این است که به او فرصت و بودجه لازم را دهند تا کاری که شروع کرده را به پایان بـرساند.

همچنین بخوانید | دواین جانسون از ۲۰۰۸ مشغول کار بر روی فیلم Black Adam بوده؛

برای مدت زمان خیلی زیادی وجود نسخه اسنایدر Justice League یک افسانه بود، تا اینکه به همه ثابت شد واقعا چنین فیلمی وجود دارد. سپس، طرفداران شروع کردند به حمایت از اسنایدر برای انتشار نسخه خودش از Justice League، چون فیلمی که در سال ۲۰۱۷ روی پرده رفت اصلا چیزی نبود که انتظارش را داشتیم و نتوانست طرفداران را راضی کند. حال، ظاهرا منتظران قرار است به خواسته خودشان برسند، شیوع کرونا وقوع این اتفاق را به تاخیر انداخته ولی اگر همه چیز طبق انتظار پیش برود، ما در نهایت بلاخره یک روز موفق به تماشای Justice League واقعی خواهیم شد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

2 نظرات
 1. بری آلن
  بری آلن می گوید

  بنظر من که لیگ عدالت سه ساله پیش زیاد بد نبود در حد متوسط و بتمن علیه سوپرمن عالی بود که نقد های منفی گرفت ورود فلش توی بتمن علیه سوپرمن بد بود ‌ولی بقیه شون عالی بود

  1. آرش اسکندری
   آرش اسکندری می گوید

   👍👍

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline