جاستیس اسمیث و دنیلا پیندا برای Jurassic World 3 بازمیگردند؛

بدون شک Jurassic World 3 (دنیای ژوراسیک) یکی از موردانتظارترین فیلم های پیش رو است، با وجود اینکه Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده) عملکرد ضعیفی نسبت به قسمت اول این مجموعه داشت. حال، در سومین فیلم قرار است شاهد بازگشت شخصیت هایی از گوشه کنـار فرانچایز پرطرفدار و همچنین قدیمی ژوراسیک باشیم؛ از جمله دو شخصیتی که بواسطه Fallen Kingdom پا به دنیای ژوراسیک گذاشتند و خیلی هم مورد توجه قرار گرفتند.

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، جاستیس اسمیث و دنیلا پیندا که جزو ستاره های اصلی فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom بودند، قرار است برای بازی در قسمت سوم هنوز بدون عنوان Jurassic World بازگردند که ششمین فیلم ساخته شده در فرانچایز Jurassic Park خواهد بود. در فیلم ۲۰۱۸، اسمیث در نقش شخصیتی به نام فرانکلین وب ظاهر شده بود، یکی از کارمندان سابق بخش IT دنیای ژوراسیک که در نهایت تصمیم گرفت به نجات دایناسورها کمک کند. خانم پیندا نیز در نقش دکتر زیا رودریگز بازی می کرد، که بخشی از تیم ناجیان دایناسور بود.

همچنین بخوانید | فیلم Fantastic Beasts 3 بطور رسمی تایید شد؛ شروع تولید در بهار ۲۰۲۰

علاوه بر دنیلا پیندا و اسمیث ما شاهد بازگشت کریس پرت در نقش اوون گرادی، برایس دالاس هاوارد در نقش کلیر دارنینگ و همچنین لورا درن، سم نیل و جف گلدبلوم خواهیم بود. از ستاره های جدید فرانچایز نیز می توانیم به دواندا وایز (She’s Gotta Have It) و Mamoudou Athie (فروشگاه تک‌شاخ) اشاره کنیم. کالین ترورو که سازنده قسمت اول بود برای کارگردانی Jurassic World 3 بازمیگردد، او قرار بود Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر) را کارگردانی کند اما ممکن نشد.

Jurassic World 3

کالین ترورو فیلمنامه Jurassic World 3 را با همکاری امیلی کارمایکل (حاشیهٔ اقیانوس آرام: طغیان) نوشته، این کارگردان بتازگی طی یک مصاحبه در مورد همین همکاری صحبت کرده و فاش نموده که تصمیم گرفتند تا تعدادی از شخصیت های اصلی فرانچایز را برای این فیلم بازگردانند. ما نیز هنوز از داستان این فیلم با خبر نیستیم، ولی با توجه به پایان Fallen Kingdom و صحبت هایی که در مورد فیلم بعدی شده، می توانیم بگوییم که احتمالا قهرمان های داستان وارد یک ماجراجویی بزرگ تر و مهیج تر خواهند شد.

همچنین بخوانید | انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 بهار ۲۰۲۲ راهی گیشه می شود؛

در انتها باید اشاره کنیم که فیلم سینمایی Jurassic World 3 قرار است در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.