کیلی کوئوکو دوست ندارد Big Bang Theory به پایان برسد؛ سریال سال 2020 ریبوت می شود!

مانند بیشتر طرفداران The Big Bang Theory، خانم کیلی کوئوکو هم دوست ندارد این سریال به پایان برسد و جزو مخالفان آن است؛ یکی از بازیگران قدیمی این سریال کمدی و تنها بازیگر زن اصلی مجموعه قبل از ورود ملیسا راوش (بازیگر نقش برنادت) و ماییم بیالیک (اِمی)، اکنون ۱۲ سال است که شخصیت پنی را به تصویر می کشد و محبوبیت خاصی در میان طرفداران بیگ بنگ دارد. حال که Big Bang در روزهای پایانی خودش قرار دارد، کیلی کوئوکو نیز باید روزهای سختی را پشت سر بگذارد و خودش را برای خداحافظی آمـاده کند.

حدود یک ماه قبل از اینکه فصل دوازدهم روی آنتن برود، ما برای نخستین بار مورد به پایان رسیدن The Big Bang Theory چیزهایی شنیدیم. این گزارش ها ادعا داشتند که جیم پارسونز تصمیم گرفته برای فصل بعدی بازنگردد و همین تصمیم او منجر به لغو شدن سریال شده است، با وجود اینکه شبکه CBS علاقه زیادی برای سفارش دادن یک فصل دیگر دارد. این شبکه بدون هیچ شکی قصد داشت The Big Bang Theory را برای یک فصل دیگر تمدید کنـد چون جزو پربیننده ترین سریال های جهان است و این موفقیت ها می توانند ادامه پیدا کنند.

علاقه آنها به حدی زیاد است که حتی حاضر شدند به بازیگران پیشنهاد دستمزدی سنگین را بدهند تا انگیزه ای باشد برای ادامه دادن سریال. ولی این پیشنهاد و تلاش های آنها فایده ای نداشت و آقای پارسونز ادعا کرد که زمانش رسیده بعد از ۱۲ سال بازی در نقش شلدون سراغ یک پروژه متفاوت برود. بجز او، بقیه بازیگران نظر کاملا متفاوتی نسبت به آینده سریال دارند. وقتی از آنها در مورد آینده The Big Bang Theory سوال شد، گفتند که بستگی به تیم دارد و اگر همه موافق باشند حاضر هستند برای همیشه در این سریال بازی کنند!!
 

همچنین بخوانید | سریال The Big Bang Theory در سال ۲۰۱۹ بعد از ۱۲ فصل به پایان می رسد!

یکی از موافقان ادامه دادن سریال کیلی کوئوکو بوده است. این بازیگر و صداپیشه مشهور در فرش قرمز مراسم Golden Globes صحبتی داشت با Entertainment Tonight که طی آن از خواسته شد تا در مورد پایان حتمی The Big Bang Theory صحبت کند. خانم کوئوکو که به بی پرده حرف زدن شهرت دارد، اعتراف کرد هنوز دوست ندارد با سریال خداحافظی کند، که همچنین ایده ریبوت Big Bang در سال ۲۰۲۰ را تایید نمود و گفت که می تواند باری دیگر در نقش پنی ظاهر شود. کوئوکو اضافه کرد “ریبوت را همه انجام می دهند. ما نیز ممکن است انجامش دهیم، شاید حدود یک سال دیگر. من مشکلی با این قضیه ندارم….

Big bang theory

اینکه قصد دارند Big Bang theory را ریبوت کنند چندان بعید و غیرمتتظره نیست، اما اینکه قرار است این کار را درست یک سال بعد از به پایان رسیدن پخش سریال انجام دهند کمی بعید به نظر می رسد. هرچند، اینکه کوئوکو دوست ندارد فرانچایز را ترک کند، می تواند به CBS ایده شروع یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ جدید را بدهد، سریالی که مثلا بر محور پنی و همسرش لئونارد (با بازی Johnny Galecki) می چرخد. چون اولین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ بیگ بنگ که Young Sheldon نام دارد اکنون جزو پربیننده ترین سریال های CBS است و واقعا موفق ظاهر شده است.

آنها نمی توانند The Big Bang Theory را بدون شلدون و اِمی ادامه دهند چون عمده محبوبیت این سریال بخاطر کنار هم قرار گرفتن تمام شخصیت آن است و بدون حتی یکی از آنها، برند بیگ بنگ بی معنی می شود. بنابراین تنها راه این است که با فصل دوازدهم به داستان Big Bang Theory پایان دهند و سپس مثلا با یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ به نمایش ادامه داستان بعضی از شخصیت ها بپردازند – که ایده خوبی به نظر می رسد و ممکن است جواب دهد.

همچنین بخوانید | ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ سریال های سال ۲۰۱۸

اما در حال حاضر طرفداران باید با این حقیقت که تنها ۱۳ اپیزود تا به پایان رسیدن محبوب ترین سریالشان باقی مانده دست و پنجه نرم کنند و آماده شوند تا خیلی زود با شخصیت های مورد علاقه خودشان خداحافظی کنند. ولی سوال مهم اکنون این است که چطور می خواهند به The Big Bang Theory پایان دهند!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.