ﮐﺎﺭﻝ ﺍﺭﺑﻦ به جمع ستارگان سریال The Boys آمازون پیوست

همانطور که خبر دارید Amazon قرار است The Boys ﮔﺎﺭﺕ ﺍﻧﯿﺲ و ﺩﺭﯾﮏ ﺭﺍﺑﺮﺗﺴﻦ را به تلویزیون بیاورد، و حالا شنیده ایم که ﮐﺎﺭﻝ ﺍﺭﺑﻦ نیز بازیگر اصلی آن خواهـد بود. کار بر روی این سریال مدتی است که آغاز شده، ﺳﺖ ﺭﻭﮔﻦ (ﺳﻮﭘﺮﺑﺪ) و ﺍﻭﺍﻥ ﮔﻠﺪﺑﺮﮒ (این پایان کار است) کارگردان و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ The Boys هستند، و تا جایی که می دانیم شبکه تلویزیونی Cinemax بعنوان یک خانه احتمالی برای این سریال در نظر گرفته شده بـود. امـا بعد از آن چیزهای زیادی تغییر کرد، Amazon برای ارائه سریال برخاست، خالق Supernatural آقای ﺍﺭﯾﮏ ﮐﺮﯾﭙﮏ نیز بعنوان سازنده و شورانر پا به پروژه گذاشت.

وقایع سریال The Boys در جهانی اتفاق می افتـد که در آن ابرقهرمانان سمت تاریک تر شهرت و آوازه خودشان را پذیرفته اند، به واسطه شهرت خودشان فاسد شده اند و اغلب رفتاری بی پروا دارند. داستان کلی سریال بر محور یک گروه از شورشی ها می چرخد که به “the boys” معروف هستنـد و هدفشان نابود کردن ابرقهرمانان است. از ستارگان این سریال می توانیم به ﮐﺎﺭﻥ ﻓﻮﮐﻮﻫﺎﺭﺍ (Suicide Squad)، ﭼﯿﺲ ﮐﺮﺍﻓﻮﺭﺩ (ﺩﺧﺘﺮ ﺳﺨﻦﭼﯿﻦ)، ﻻﺯ ﺁﻟﻮﻧﺴﻮ (Avatar)، ﺍﺭﯾﻦ ﻣﻮﺭﯾﺎﺭﺗﯽ (پدر خون) و ﺟﺴﯽ ﺁﺷﺮ (Survivor’s Remorse) اشاره کنیم. ﺁﻧﺘﻮﻧﯽ ﺍﺳﺘﺎﺭ (سریال بانشی) و ﺩﻭﻣﯿﻨﯿﮏ ﻣﮏ ﺍﻟﯿﮕﻮﺕ (Hell on Wheels) هم دو بازیگر دیگر سریال هستند.

طبق گزارش تازه هالیوود ریپورتر، ﮐﺎﺭﻝ ﺍﺭﺑﻦ قرار است در نقش بیلی بوتچر رهبر گروه The Boys ظاهر شود و مسلما قابل توجه ترین شخصیت سریال در کنار Wee Hughie با نقش آفرینی ﺟﮏ ﮐﻮﺍﯾﺪ (Logan Lucky) محسوب می شود. بیلی شخصیتی رمزآلود و بی رحم دارد با یک برنامه کاری شخصی اما مخفی. او به wee نزدیک می شود و ادعا می کند که یک عامل دولتی است، بیلی روی خشم Wee از مرگ تصادفی دوست دخترش رابین (هنوز بدون بازیگر) در دستان ابرقهرمانی به نام A-Train (ﺟﺴﯽ ﺁﺷﺮ) حساب باز میکند و او را جزئی از برنامه خودش برای پایین کشیدن سیستم ابرقهرمانی می داند.

همچنین بخوانید: کار بر روی فیلم سینمایی Deathstroke (ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ) هنوز ادامه دارد

سریال The Boys توسط ﺳﺖ ﺭﻭﮔﻦ کـارگردانی می شود و ﺍﻭﺍﻥ ﮔﻠﺪﺑﺮﮒ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ آن خواهد بود. ﮐﺎﺭﻝ ﺍﺭﺑﻦ قبلا در سریال علمی-تخیلی Almost Human حضور داشته، و حال این سریال دومین نقش تلویزیونی اش را به او می دهد. حضور بازیگر سطح بالایی مثل ﺍﺭﺑﻦ که پیش از این در فیلم هایی مثل The Lord of the Rings (ارباب حلقه ها)، Star Trek (ﭘﯿﺸﺘﺎﺯﺍﻥ ﻓﻀﺎ)، Thor: Ragnarok (ﺛﻮﺭ: ﺭﮔﻨﺮﺍﮎ) حضور داشته باعث بالا رفتن سطح کلی سریال می شود.

این سریال در سال ۲۰۱۹ به دست علاقه مندان می رسد، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر و دقیق تر باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.