لارل لنس در Crisis on Infinite Earths حضور دارد؛ اما بلک سایرن نه!

شاید شنیدن این خبر کمی عجیب و غیرقابل باور باشد، ولی در کمال تعجب باید اعلام کنیم که نسخه زمین-۱ لارل لنس (با بازی کیتی کسیدی) در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال ArrowVerse که Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) نام گرفته حضور خواهد داشت؛ خانم کسیدی یکی از نخستین بازیگرهای این دنیای اشتراکی کمیک بوکی است که از فصل نخست Arrow شخصیت لارل لنس را به تصویر کشیده است و حالا هم برای بازی در نقش بلک سایرن در این سریال حضور دارد.

کیتی کسیدی از همان ابتدا یکی از بازیگرهای اصلی سریال Arrow بوده که با به تصویر کشیدن شخصیت لارل لنس به شهرت فراوانی دست یافت؛ لارل در اپیزود هجدهم از فصل چهارم این سریال پرطرفدار کشته شد (در میانه های جنگ الیور با دیمین دارک)، اما این به معنی پایان کار کسیدی نبود. او خیلی زود با لارل لنس به ArrowVerse بازگشت، فقط این بار با نسخه زمین-۲ لارل لنس که شخصیتی کاملا متفاوت نسبت به لارل خودمان داشت. او با لقب بلک سایرن بعنوان یک شرور فعالیت می کرد، اما خیلی زود جبهه خودش را تغییر داد و تبدیل شد به یک متحد برای الیور و تیم اَرو.

همچنین بخوانید | اولین تصاویر رسمی از بخش اول رویداد Crisis on Infinite Earths

در اولین اپیزود از فصل هشتم Arrow ما شاهد نابودی زمین-۲ بودیم و از این ویرانی فقط بلک سایرن توانست جان سالم بدر ببرد، و آخرین بار هم او را در مقابل مانیتور دیدیم، از لارل خواسته شد تا به الیور خیانت کند. هنوز اپیزود جدید Arrow روی آنتن نرفته و نمی دانیم که نتیجه این گفتگو چه خواهد بود، ولی برایمان تبدیل به سوال شده که بلک سایرن چه نقشی در رویداد Crisis on Infinite Earths دارد. ظاهرا این سوال بیشتر طرفداران لارل است، چرا که در توییتر یکی از همین طرفدارها سری به صفحه مارک گوگنهایم (خالق سریال Arrow) زده و از او خواسته تا چیزی در مورد آینده این شخصیت بگوید. آقای گوگنهایم در جواب گفت که نسخه زمین-۱ لارل در رویداد Crisis on Infinite Earths حضور دارد و بلک سایرن هم در ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Green Arrow and the Canaries (گرین اَرو و قناری ها).

لارل لنس

قبل از اینکه سوال اصلی را مطرح کنیم، باید بگوییم که ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف سریال Arrow که قرار است Green Arrow and the Canaries نام داشته باشد هنوز از سوی شبکه The CW چراغ سبز نگرفته، ولی طبق همین توییت گوگنهایم می توانیم بگوییم که بر روی ساخته شدن آن واقعـا حساب باز کرده اند، پس احتمالا قرار است جایگزین Arrow شود. و اما می رسیم به سوال اصلی: لارل لنس چطور قرار است بازگردد؟؟ که جواب دقیقی برای آن نداریم، ولی احتمالا قضیه سفر در زمان خواهد بود مخصوصا با توجه به اینکه میا و ویلیام هم از آینده به زمان حال آمده اند — البته توهم و فلش بک (صحنات مربوط به گذشته) را هم باید در نظر بگیریم.

همچنین بخوانید | اپیزود ۳ از فصل هشتم Arrow: نگاهی به قضیه سفر در زمان!!

اولین بخش از Crisis on Infinite Earths در روز ۸ دسامبر (یکشنبه ۱۷ آذر) بعنوان یکی از اپیزودهای سریال Supergirl روی آنتن می رود، پخش دوشنبه و سه شنبه با Batwoman و The Flash (یعنی ۱۸ و ۱۹ آذر ماه) ادامه پیدا می کند. سپس تعطیلات کریسمس از راه می رسد و پخش توقف می خورد، تا ۱۴ ژانویه ۲۰۲۰ (سه شنبه ۲۴ دی) که بخش چهارم بعنوان یکی از اپیزودهای سریال Arrow روی آنتن خواهد رفت، بخش پایانی هم بعنوان یک اپیزود ویژه پخش می شود و شرایط را برای شروع پخش فصل جدید سریال Legends of Tomorrow آماده می کند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.