بازیگرهای اصلی سریال Katy Keene ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Riverdale انتخاب شدند؛

اگر به یاد داشته باشید، اوایل بهمن ماه بود که با انتشار یک گزارش فاش کردیم شبکه تلویزیونی The CW اپیزود پایلوت (آزمایشی) سریال ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Riverdale (ریوردیل) را سفارش داده است؛ شنیدن این خبر اصلا عجیب و دور از انتظار نبود، چون Riverdale در حال حاضر جزو پرطرفدارترین نمایش های The CW است و اینکه قصد دارد آن را گسترش دهند خیلی منطقی به نظر می رسد. سریال جدید طبق شنیده ها Katy Keene (کتی کین) نام دارد و حالا هم بازیگران اصلی آن را انتخاب کرده اند.

ددلاین با انتشار یک گزارش فاش کرد که Jonny Beauchamp (استون‌وال و Black Wake) و Julia Chan (خانه سکوت، سریال Saving Hope) بعنوان بازیگران اصلی این سریال انتخاب شده اند، آنـها در سریال Katy Keene بـا اشلی مورای بازیگر نقش جوزی مک‌کوی همبازی می شوند. طبق انتظار روبرتو آگویر ساکاسا خالق Riverdale بعنوان نویسنده و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی در پشت صحنه سریال جدید حضور دارد. Berlanti Productions و Warner Bros TV هم Katy Keene را تولید می کنند.

همچنین بخوانید | این هفته خبری از اپیزود جدید Riverdale نخواهد بود؛ تاریخ بازگشت سریال

سریال Katy Keene توسط روبرتو آگویر ساکاسا و Michael Grassi نوشته شده و خانم Maggie Kiley (تمام چیز‌های خوب ۲۰۱۰) کارگردان اپیزود پایلوت آن است؛ این سریال روایتگر داستان زندگی و عشق چهار شخصیت مشهور از کتاب های مصور Archie Comics – شامل کتی کین و جوزی مک‌کوی – است که تلاش می کنند در شهر بزرگ نیویورک به رویاهای خودشان طی سال بیست و چند سالگی دست یابند. این سریال درام-موزیکال کاوشی دارد در خاستگاه و تلاش های چهار هنرمند رویاگرا که هر کدام برای رسیدن به خواسته های بزرگ خودشان کوشش می کنند.

سریال Katy Keene

آقای Beauchamp در نقش جورج/جینجر لوپز ظاهر می شود: روزها، جورج در مغازه خانوادگی خودش کار می کند اما زمانی که شب فرا می رسد جورج تبدیل به یک متصدی در کلوبی محلی می شود.  او همیشه آرزو داشته که بتواند در برادوی (Broadway) نمایش اجرا کند اما در حال حاضر بیشتـر سعی دارد تجارت مواد مخدر خودش را به مرحله بعدی ببرد. 

خانم Chan در نقش پپر اسمیت بازی خواهد کرد، یک دختر نیویورکی که به همه چیز از زاویه مد نگاه می کند. زندگی او از سرگرمی و پارتی تشکیل شده ولی به شدت دوست دارد که یک بتواند مانند اندی وارهول یک استودیو برای خودش افتتاح کند. مورای نیز باری دیگر در نقش جوزی مک‌کوی ظاهر می گردد که اکنون جزو بازیگران Riverdale است، جوزی بزودی شهر ریوردیل را ترک می کند تا به نیویورک برود و برای رسیدن به رویاهای خودش تلاش کند.

همچنین بخوانید | کلی ریپا برای ایفای نقش معشوقه [اسپویلر] به سریال Riverdale پیوست!

ما هنوز اطلاعات بیشتری از Katy Keene نداریم، ولی بزودی اطلاعات بیشتری از این سریال منتشر خواهد شد: مثلا اینکه اپیزود پایلوت آن سفارش تولید یک فصل کامل خواهد گرفت یا نه، و همچنین تاریخ شروع پخش…


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline