تریلر سریال های Katy Keene و Nancy Drew محصول The CW

شبکه The CW بطور رسمی تریلر سریال های جدید Katy Keene و Nancy Drew را منتشر کرد؛ ما این شبکه را بیشتر بخاطر سریال های ابرقهرمانی خودش می شناسیم، اما تمام نمایش های اصلی The CW در مورد ابرقهرمان ها نیستند. طی چند سال اخیر انواع و اقسام سریال روی آنتن این شبکه رفته است، از کمدی (Crazy Ex-Girlfriend) و کمدی-درام (Jane the Virgin) گرفته تا سریال های زامبی محور (iZombie) و معمایی (Riverdale). بخاطر همین تنوع، The CW تبدیل به یکی از شبکه های بسیار پرطرفدار و مشهور در میان جوان ها شده، حداقل در ایران که خیلی طرفدار دارد!

به دنبال موفقیت های چشمگیر Riverdale (ریوردیل)، شبکه The CW توسعه ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف این سریال که Katy Keene (کتی کین) نام دارد را آغاز کرد، زیر نظر روبرتو آگویر ساکاسا شورانر Riverdale و Michael Grassi (نویسنده). در کنار این ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف، شبکه همچنین به سریال اقتباسی Nancy Drew (ننسی درو) چراغ سبز نشان داد، با همکاری استفنی سوج (دختر سخن‌چین) و John Schwartz بعنوان مغزهای متفکر سریال. حال، هر دو نمایش قرار است تا قبل طی ۲۰۱۹-۲۰ روی آنتن The CW بروند، به همین دلیل هم تبلیغ برای آن را شروع کرده اند.

همچنین بخوانید | برنامه نمایش سریالهای شبکه The CW در پاییز ۲۰۱۹

در ابتدا تریلر Katy Keene که لوسی هیل (Pretty Little Liars) بازیگر نقش اصلی آن است. در این سریال ما با چهار جوان که در تلاش برای ساختن آینده خودشان هستند همراه می شویم؛ کتی که عاشق مد روز است، جورج لوپز (Johnny Beauchamp) که بازیگرست، پپر اسمیت (Julia Chan) یک دختر به شدت اجتماعی و در نهایت جوزی مک‌کوی (با بازی Ashleigh Murray) که پیش از این با وی در سریال Riverdale آشنا شده ایم. این چهار نفر تلاش می کنند در شهر بزرگ نیویورک به رویاهای خودشان طی سن بیست و چند سالگی دست یابند.

video

و سپس سریال Nancy Drew که برخلاف Katy Keene شباهت بسیار زیادی برای Riverdale دارد، از شخصیت اصلی موقرمز گرفته تا داستان معمایی حل جنایت و عناصر به ظاهر فراطبیعی داستان که تمام آنها یک توضیح منطقی دارند. این سریال بر محور دختری هجده ساله به نام ننسی (با بازی Kennedy McMann) عاشق کارآگاه بازی می چرخد که قصد دارد شهر زادگاه خودش Horseshoe Bay را برای دانشگاه رفتن ترک کند، اما یک اتفاق خانوادگی ناگوار برنامه های او را دچار اختلال می کند. البته پیش از این قضیه، ننسی شروع کرده بود به حل معمای مرگ یک سوسیالیست پولدار — معمایی که حل شدنش باعث افشای رازهای مختلفی که اهالی Horseshoe Bay مخفی کرده اند می شود.

video

همچنین بخوانید | اطلاعاتی کامل از داستان سریال Batwoman؛ اولین نگاه به نسخه Arrowverse لباس بتمن

تاریخ دقیق شروع پخش این دو سریال هنوز اعلام نشده است، فقط تایید شده که Nancy Drew پاییز امسال روی آنتن خواهد رفت.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline