شبکه CW سریال Katy Keene ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Riverdale را سفارش داد؛ اولین «کی آرت» رسمی

شاید Riverdale (ریوردیل) بهترین سریال دنیا نباشد، اما کسی نمی تواند انکار کند که جزو بهترین هاست؛ فصل اول این سریال واقعا فوق العاده بود و با وجود اینکه اخیرا کمی افت داشته همچنان یک نمایش جالب و تماشایی است که طرفداران زیادی دارد. حال این سریال برای فصل چهارم هم تمدید شده اما در فصل بعدی شاهد غیبت یکی از بازیگرهای اصلی Riverdale خواهیم بود؛ اشلی مورای بازیگر نقش جوزی مک‌کوی.

اگر به یاد داشته باشید، اوایل بهمن ماه بود که با انتشار یک گزارش فاش کردیم شبکه تلویزیونی The CW اپیزود پایلوت (آزمایشی) سریال ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Riverdale (ریوردیل) را سفارش داده است؛ شنیدن این خبر اصلا عجیب و دور از انتظار نبود، چون Riverdale در حال حاضر جزو پرطرفدارترین نمایش های The CW است و اینکه قصد دارنـد آن را گسترش دهند خیلی منطقی به نظر می رسد. سریال جدید که Katy Keene (کتی کین) نام دارد روایتگر داستان زندگی و عشق چهار شخصیت مشهور از کتاب های مصور Archie Comics است.

همچنین بخوانید | شبکه The CW سریال Batwoman را سفارش داد؛ محافظ گاتهام بزودی می آید!

حال شبکه تلویزیونی The CW فصل اول سریال به شدت مورد انتظار Katy Keene را در کنار فصل اول Batwoman (زن خفاشی) سفارش داده که خبر بسیار خوبی برای طرفداران سریال های این شبکه محسوب می شود. تاریخ دقیق شروع پخش Katy Keene هنوز اعلام نشده، اما می دانیم که تا قبل از پایان سال جاری میلادی روی آنتن می رود و یکی از سریال های ۲۰۱۹-۲۰ این شبکه است، مثل Batwoman.

سریال Katy Keene

پیش از این تایید شده بود که Jonny Beauchamp (استون‌وال و Black Wake) و Julia Chan (خانه سکوت، سریال Saving Hope) بعنوان بازیگران اصلی این سریال انتخاب شده اند، آنـها در سریال Katy Keene بـا اشلی مورای بازیگر نقش جوزی مک‌کوی همبازی می شوند. طبق انتظار روبرتو آگویر ساکاسا خالق Riverdale بعنوان نویسنده و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی در پشت صحنه سریال جدید حضور دارد. Katy Keene روایتگر داستان زندگی و عشق چهار شخصیت مشهور از کتاب های مصور Archie Comics – شامل کتی کین و جوزی مک‌کوی – است که تلاش می کنند در شهر بزرگ نیویورک به رویاهای خودشان طی سن بیست و چند سالگی دست یابند. این سریال درام-موزیکال کاوشی دارد در خاستگاه و تلاش های چهار هنرمند رویاگرا که هر کدام برای رسیدن به خواسته های بزرگ خودشان کوشش می کنند؛ لوسی هیل (دروغ‌گوهای کوچک زیبا) بازیگر نقش کتی کین می باشد.

همچنین بخوانید | شبکه The CW سریال The 100 را برای فصل هفتم تمدید کرد؛

از دیگر ستاره های این سریال می توانیم به کاترین لاناسا (Imposters)، استرلینگ نایت (جوگیر)، زین هولتز (قاتل شکارچی)، لوسین لاویسکاونت (بای بای من)، و Camille Hyde اشاره کنیم. ما هنوز اطلاعات بیشتری از Katy Keene نداریم، ولی بزودی اطلاعات بیشتری از این سریال منتشر خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.