رئیس مارول استودیوز تایید کرد که فیلم Eternals ممکن است ساخته شود

اینطور که از صحبت های کوین فایگی رئیس مارول استودیوز برداشت می کنیم، به نظر می رسد که در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول کمیک های بیشتری برای ساخت فیلم مورد اقتباس قرار می گیرند، حتی تایید شده که قرار است فیلمی بر پایه The Eternals ساخته شود، یک نژاد خیالی از انسان هایی پرقدرت که در کمیک های مارول با آنها آشنا شده ایم. در حال حاضر مارول بیشتر تـمرکز خودش را بر روی پایان دادن به فاز سوم قرار داده، پروسه این پایان یافتن این هفته با شروع اکـران Avengers: Infinity War آغـاز می شود، اما در کنار این قضیه، مارول نگاهی هم به آینده فرانچایز پرطرفدار MCU دارد.

کمیک های The Eternals در سال ۱۹۷۶ توسط جک کربی خلق شدند، و برای اولین در مجله شماره اول Eternals نمایان گشتند. کمپانی مارول در واقع سال گذشته Eternals را در فیلم Guardians of the Galaxy: Vol 2 (نگهبانان کهکشان: جلد دوم) با اگو، پدر پیتر کوییل معرفی کرد. اما حالا به نظر می رسد که مارول قصد دارد در آینده نگاه دقیق تری به این نژاد داشته داشته باشد.

حال کوین فایگی طی صحبت های تازه اش با The Wrap فاش کرده که اگر امکانش فراهم شود و Eternals به اندازه کافی مناسب باشند، ممکن است در آینده دنیای سینمایی مارول شاهد معرفی رسمی آنها باشیم؛ اینطور که به نظر می رسد مغزهای پشت MCU صحبت هایی با هم در مورد این قضیه داشته اند. طبق صحبت های فایگی، مارول استودیوز این روزها در فکر فیلم هایی که باید در آینده تولید کند است و مثل همیشه سعی دارد بهترین کار را انجام دهد — که با نگاهی به فیلم های سه فاز MCU متوجه می شویم در کارش بهترین است. او گفت که نویسندگان زیادی با پروژه ها و ایده های مختلفی می آیند و آنها تنها می تواند به این ایده ها گوش دهند.

Eternals

در حال حاضر مارول قصد دارد فاز سوم را با روی پرده بردن فیلم های Ant-Man and the Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ)، Captain Marvel (کاپیتان مارول) و قسمت چهارم بدون عنوان Avengers به پایان برساند. طبق صحبت های فایگی، استودیو همچنین قسمت دوم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) را در مـاه جولای دوربین خواهد برد. با پایان یافتـن فاز سوم، خبرهای بیشتری در مورد فاز چهارم MCU و فیلم های آن خواهیم شنید و شاید Eternals یکی از آنها باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline