اولین تیزر از فیلم «خوب، بد، جلف: ارتش سری» منتشر شد؛ تولید به پایان رسید

بعـد از چند ماه انتظار کشیدن، بلاخره فاز تولید فیلم سینمایی به شدت مورد انتظار «خوب، بد، جلف: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی به پایان رسید، و همزمان با پایان فیلمبرداری از اولین ویدیوی تبلیغاتی این فیلم رونمایی شد که بواسطه آن می توانیم نیم نگاهی به ادامه فیلم موفق خوب، بد، جلف داشته باشیم.

تصویربرداری فیلم سینمایی کمدی «خوب، بد، جلف: ارتش سری» به تهیه‌کنندگی محسن چگینی در روز دهم مرداد ماه در لواسان به پایان رسید و تدوین آن که همزمان با ضبط فیلم آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد. باید اشاره کنیم قسمت اول که «خوب، بد، جلف» نام داشت در سی‌ و پنجمین جشنواره فیلم فجر توانست دیپلم افتخار بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را کسب کند؛ این فیلم در گیشه بیشتر از ۱۶ میلیارد تومن فروخت.

همچنین بخوانید | فیلم «تگزاس۳» همین امسال جلوی دوربین می‌رود؛ کارگردان تایید کرد

سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، ستاره پسیانی، ریحانه پارسا، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره، فرهاد آئیش و گوهر خیراندیش از جمله ستارگانی هستند که «خوب، بد، جلف: ارتش سری» به ایفای نقش می‌پردازند.


شکی وجود ندارد که «خوب، بد، جلف: ارتش سری» یکی از موردانتظارترین فیلم های پیش رو است که بطور قطع مانند قسمت اول خودش تبدیل به یکی از موفق ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران خواهد شد، تیزر تازه منتشر شده هم می تواند این ادعا را تایید کند. پس گوش به زنگ انتشار تیزر و اطلاعات بیشتر از این فیلم طی روزهای آینده باشید…

منبع: مهر


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.