تیزر تریلر رسمی فصل دوم Killing Eve منتشر شد؛

دومین فصل از مجموعه تلویزیونی Killing Eve (کشتن ایو) محصول شبکه BBC America صاحب یک تیزر تریلر رسمی شد، که بواسطه آن می توانیم نگاهی نسبتا دقیق به حوادث پیش روی سریال داشته باشیم. Killing Eve بدون شک یک موفقیت واضح بود، فصل نخست این سریال از موفق ترین های تلویزیون سال ۲۰۱۸ بوده که هم نظر مخاطبین شبکه را جلب کرد و هم با نقدهای بسیار خوبی روبرو شد. از طرفی، سریال Killing Eve تعدادی جایزه مثل Golden Globe (برای نقش آفرینی درخشان خانم ﺳﺎﻧﺪﺭﺍ ﺍﻭﻩ) را برنده شد، نامزدی برای دریافت جایزه Emmy هم جزو افتخارهای این سریال بوده است؛ حال منتظر فصل دوم Killing Eve هستیم.

اگر از طرفداران هستید، باید بدانید که در ماه آوریل (فروردین) می توانید فصل دوم Killing Eve را تماشا کنید، این سریال روی آنتن دو شبکه BBC America و AMC می رود. در پشت صحنه فصل جدید یک سری تغییرات ایجاد شده است، مثلا ﺍﻣﺮﺍﻟﺪ ﻓﻨﻞ بعنوان شورانر (که یکی از وظایفش نگارش داستان می باشد) به سریال پیوسته. در این میان باید اشاره کنیم که خانم ﻓﯿﺒﯽ ﻭﺍﻟﺮ ﺑﺮﯾﺞ (Fleabag و Goodbye Christopher Robin) خالق Killing Eve می باشد و او کسی است که اپیزودهای آغازین را نوشته. ورود یک شورانر جدید به سریال ممکن است باعث ایجاد یک سری تغییرات در جلوی صحنه شود، چون هر کسی ایده های خاص خودش را دارد و همین می تواند فصل دوم را نسبت به فصل اول متفاوت کند. البته تریلر جدید نوید یک فصل فوق العاده می دهد؛

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال Killing Eve اعلام شد

فصل اول پایان جالبی داشت، حوادث پایانی باعث شد که کنجکاو شویم رابطه ایو و ویلانل قرار است به کجا ختم شود، مخصوصا با توجه به حرکت خونین ایو و تلاش برای کشتن ویلانل. ما هنوز نمی توانیم جواب دقیقی برای سوال خودمان پیدا کنیم، ولی این تیزر تمام تلاش خودش را می کند تا بدون فاش شدن چیز خاصی یک جواب درست به پرسش ما بدهد. یک نگاه بیاندازید: و بدانید که حوادث جالبی در پیش است.


در خلاصه داستان رسمی فصل ۲ آمده است که: “ﺳﺎﻧﺪﺭﺍ ﺍﻭﻩ و Jodie Comer باری دیگر در نقش هایی که برای ایفای آن مورد تحسین قرار گرفتند بازی می کنند، ایو یک مامور از سازمان MI6 و ویلانل یک قاتـل روانی. فصل دوم درست بعد از اتفاقات اپیزود پایانی فصل نخست آغاز می شود، ویـلانل ناپدید شده و ایو مات و مبهوت مانده است، اصلا خبر ندارد زنی که با چاقو زخمی کرده اش زنده است یا مرده. با توجه به اینکه هر دوی آنها در دردسری بزرگ افتاده اند، ایو باید ویلانل را پیدا کند قبل از اینکه دست کس دیگری به او برسد… اما متاسفانه، او تنها کسی نیست که به دنبال اوست.

همچنین بخوانید | ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ سریال های سال ۲۰۱۸

در انتها باید اشاره کنیم که پخش فصل دوم سریال Killing Eve از یکشنبه ۷ آوریل (مصادف با ۱۸ فروردین) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.