فصل سوم سریال Killing Eve: تاریخ انتشار، آخرین اطلاعات از داستان و لیست بازیگران

فصل اول سریال Killing Eve در سال ۲۰۱۸ روی آنتن شبکه BBC رفت، و در همان ابتدا مورد توجه مردم قرار گرفت؛ داستان این سریال درباره دو زن است که در تعقیب یکدیگر هستند، یکی از آنها قاتل سریالی است و دیگری هم یک کارآگـاست‌. ایو پولستری (با بازی ساندرا اوه) یکی از کارمندان MI6 می‌باشد که در کانادا به دنیا آمده و در لندن زندگی می‌کند، ویلنل (با نقش آفرینی جودی کومر) نیز یک قاتل روانی است که برای کسب درآمد آدم می‌کشد. احساسی که ویلنل نسبت به ایو دارد و تمایل شدید ایو برای یافتن او، بازی تحسین برانگیز خانم اوه و کومر، همچنین داستان جالب، از جمله ویژگی‌هایی هستند که باعث شده‌اند تا Killing Eve تبدیل شود به یک سریال بسیار موفق.

تا این لحظه دو فصل از این سریال روی آنتن رفته و ما منتظر فصل سوم هستیم، اما «آیا Killing Eve بعد از سه فصل به پایان می‌رسد؟» خب، در جواب به این سوال می‌توانیم بگوییم که خیر، چون در ماه ژانویه سال جاری تایید شد که ما قرار است شاهد ساخته شدن فصل چهارم این سریال تماشایی هم باشیم، که خبر فوق‌العاده‌ای برای طرفداران محسوب می‌شود. البته با توجه به موفقیت‌های هنری کسب شده توسط این سریال (برای مثال جایزه‌های مختلفی که دریافت کرده)، اصلا عجیب نیست که روسای شبکه BBC خواستار ادامه یافتن تولید آن باشند، پس خوش به حال ما.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال Harley Quinn فاش شد؛ زودتر از انتظار!!

دومین سوال این است که «پخش فصل سوم Killing Eve از چه تاریخی آغاز می‌شود؟» خب، در ماه فوریه بود که خبر خیلی خوبی در مورد فصل بعدی این سریال منتشر شد و طرفداران را خوشحال کرد. از سوی شبکه تایید شد که ما قرار است طی بهار پیش رو موفق به تماشای سومین فصل از سریال Killing Eve شویم، تاریخ دقیق‌تر هم ۲۶ آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با یکشنبه ۷ اردیبهشت ۹۹) اعلام شده است. اما در مورد زمان پخش فصل چهارم تا این لحظه هیچ خبری منتشر شده و بطور قطع تا حداقل فصل تـابستان هم خبر خاصی به دستمان نخواهد رسید؛ پس بهتر است فعلا تمرکز خودمان را بر روی فصل سوم قرار دهیم.

فصل سوم سریال Killing Eve

و ام‍ـا سوال سوم که مهم‌ترین هم هست: «در فصل سوم Killing Eve چه اتفاق‌هایی رخ می‌دهد؟» از آنجا که فصل دوم پایان به شدت غافلگیرکننده‌ای داشت، هیجان زیادی در میان طرفداران برای تماشای فصل سوم وجود دارد. ایو بعد از تعقیب ویلنل در سراسر اروپا، به دنبال یک سری ماجراها که بعضی از آنها هم واقعا عجیب بودند، سرانجام در رُم با او روبرو می‌شود. صحبت‌هایی تنش‌زا بین این دو نفر رد و بدل شد، در پایان هم ویلنل به ایو شلیک کرد، درست برعکس اتـفاقی که در پایان فصل نخست رخ داد؛ که در آن ایو به ویلنل چاقو زد. حال، تا جایی که سریال نشان داده، ایو زخمی است و ویلنل هم او را تنها گذاشته، ولی می‌دانیم که از این اتفاق زنده بیرون می‌آید چون سریال بدون او ادامه پیدا نخواهد کرد. البته ایو روزهای سختی را در پیش دارد، هضم کردن عمل خشن و بی‌رحمانه ویلنل برایش مدتی طول خواهد کشید، از طرفی باید با این حقیقت که کارولین رازی تاریک را در دل خودش نگه داشته کنار بیاید. برای ویلنل هم شرایط بهتر نخواهد بود، او به کسی که عاشقش است شلیک کرد و سپس تنهایش گذاشت، کاری که همه چیز را پیچیده‌تر می‌کند.

همچنین بخوانید | سریال Loki: تاریخ انتشار، خلاصه داستان و لیست بازیگران

در پایان هم باید اشاره کنیم که در فصل سوم علاوه بر خانم اوه و کومر شاهد حضور فیونا شو بازیگر نقش کارولین خواهیم بود، در کنار استعدادهایی جدید از جمله جما ولان (سریال Game of Thrones)، ترلو کانوری (فیلم Ready Player One)، کامیل کوتن (Call My Agent)، پردراگ بیلاک (هری پاتر، نارنیا)، استیو پمبرتون (تعطیلات مستر بین)، راج باجاج (A Christmas Prince: The Royal Wedding)، و Evgenia Dodina (فیلم یک هفته و یک روز). هریت والتر (Succession) و دنی ساپانی (داستان عامه‌پسند) هم جدیدترین ستاره‌های پیوسته به فصل سوم Killing Eve هستند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline