فیلم The King’s Man صاحب یک تریلر و پوستر رسمی شد؛

تیزر تریلر The King’s Man، به کارگردانی متیو وان بلاخره از راه رسید و حالا می توانیم نخستین نگاه خودمان را به فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman داشته باشیم؛ بعد از اینکه با جلوی دوربین بردن دو فیلم Kick-Ass و X-Men: First Class به شهرتی جهانی دست یافت، متیو وان تمرکز خودش را بر روی یک فیلم کمیک بوکی دیگر قرار داد. فیلم اکشن و هیجان انگیز Kingsman: The Secret Service در سال ۲۰۱۵ پا به گیشه گذاشت، فیلمی که بر پایه سری کتاب های مصور کینگزمن ساخته شد و نقدهای خوبی را دریافت کرد، و همچنین در گیشه با استقبال خوب مردم روبرو شد.

به لطف موفقیت های تجاری و هنری Kingsman: The Secret Service، قسمت دوم آن تحت عنوان The Golden Circle دو سال بعد روی پرده رفت اما نتوانست موفقیت های قسمت اول را تکرار کند. حال متیو وان قرار است Kingsman 3 را سال آینده جلوی دوربین ببرد (و شاید اواخر ۲۰۱۹). اما قبل از روی پرده رفتن قسمت سوم، ما موفق به تماشای The King’s Man خواهیم شد؛ یک فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی که کاوشی دارد در داستان خاستگاه سازمان کینگزمن. وقایع این فیلم که توسط آقای وان بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته جین گلدمن نوشته شده، در اوایل قرن بیستم اتفاق می افتد.

همچنین بخوانید | تارون اگرتون تایید کرد که Kingsman 3 آخرین فیلم هری و اگزی است؛

حال کمپانی Fox اقدام به انتشار نخستین تیزر از فیلم سینمایی The King’s Man کرده و اولین پوستر رسمی آن را در اختیار طرفداران قرار داده است. یک نگاه بیاندازید و ما را در جریان نظرات خودتان قرار دهید:


The King's Man فیلم

در خلاصه داستان رسمی فیلم سینمایی The King’s Man آمده که “مجموعه ای از بدترین مستبدان تاریخ و پیشگامان جنایت دور هم جمع می شوند تا نقشه یک جنگ برای نابود کردن میلیون ها نفر را بکشند، اما یک مرد باید برای متوقف کردن آنها قد علم کند. فیلم THE KING’S MAN به کارگردانی متیو وان که در فوریه ۲۰۲۰ روی پرده می رود داستان خاستگاه سازمانی جاسوسی مستقل را فاش می کند..” با این حساب، بعد از تماشای این فیلم متوجه خواهیم شد که سر و کله سازمان در ابتدا کینگزمن از کجا پیدا شده است، پس می تواند فیلم جالبی باشد — تریلر تا حدودی اصل قضیه را فاش کرده.

همچنین بخوانید | عنوان فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman تایید شد: The King’s Man

از ستاره های این فیلم به شدت مورد انتظار می توانیم به ﺭﺍﻟﻒ ﻓﺎﯾﻨﺰ (هری پاتر)، ﺩﺍﻧﯿﻞ ﺑﺮﻭﻝ (ﺣﺮﺍﻣﺰﺍﺩﻩﻫﺎﯼ ﻟﻌﻨﺘﯽ)، جایمن هانسو (کاپیتان مارول)، جما آرترتون (راز جنایت ۲۰۱۹)، متیو گود (کشف جادوگران)، هریس دیکنسون (Trust) و ﭼﺎﺭﻟﺰ ﺩﻧﺲ اشاره کنیم. اکران فیلم The King’s Man نیز از تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۵ بهمن ۹۸) آغاز خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.