دومین تریلر فیلم The King’s Man؛ نگاهی به اولین اعضای سازمان کیگزمن

دومـین تریلر رسمی فیلم سینمایی The King’s Man محصول کمپانی Walt Disney Studios و ۲۰th Century Fox اولین اعضای سازمان کینگزمن را به نمایش می گذارد که در جنگ هستند. با وجود اینکه فاکس (مثل مارول و لوکاس فیلم) اکنون تبدیل به یکی از زیرمجموعه های دیزنی شده، فرانچایز Kingsman این کمپانی قرار است به فعالیت خودش ادامه دهد و بزودی هم دو فیلم جدید در بستر آن ساخته خواهد شد. متیو وان کسی است که این فرانچایژ را بر پایه یک سری کمیک به همین نام نوشته مارک میلر خلق کرده است. زمانی که فیلم Kingsman: The Secret Service روی پرده رفت و تبدیل به یک موفقیت غافلگیرکننده شد، فاکس با یک سری برنامه های بزرگ به توسعه این فرانچایز ادامه داد.

دومین فیلم تحت عنوان Kingsman: The Golden Circle در سال ۲۰۱۷ روی پرده رفت ولی به اندازه ای که انتظار می رفت موفق نبود، امـا با این وجود وان به گسترش دنیای اشتراکی کینگزمن ادامه داد. اولین قدم در مسیر توسعه اکران فیلم The King’s Man است، عنوانی ﭘﯿﺶدرآمدی که مخاطبین را به گذشته می برد و داستان خاستگاه سازمان کینگزمن را روایت می کند. پیش از این تنها یک تریلر از فیلم جدید منتشر شده، ولی چون مدت زمان خیلی زیادی تا شروع اکران باقی نمانده دیزنی و فاکس اقدام به انتشار یک تریلر جدید کرده اند.

همچنین بخوانید | فیلم The King’s Man صاحب یک تریلر و پوستر رسمی شد؛

کمپانی فاکس قرن بیستم که این روزها زیر پرچم دیزنی به فعالیت خودش ادامه می دهد، دومین تریلر رسمی فیلم The King’s Man را در کانال یوتیوب خودش منتشر کرده است تا طرفداران بتوانند نیم نگاهی اجمالی اما جالب به شخصیت ها و وقایع این فیلم داشته باشند. در تریلر می توانیم شخصیت های اصلی (با بازی Ralph Fiennes و Harris Dickinson) را مشاهده کنیم، و همچنین نگاهی به شخصیتی که ریس ایفانز (مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲۰۱۲) آن را به تصویر کشیده بیاندازیم، شخصیتی که گریگوری راسپوتین نام دارد. در کنار تریلر، فاکس پوستر جدید The King’s Man را هم به اشتراک گذاشته که ستاره های اصلی فیلم در آن نمایان هستند.


فیلم The King's Man

طبق خلاصه داستان رسمی منتشر شده، در فیلم سینمایی The King’s Man می بینیم که مجموعه ای از بدترین مستبدان تاریخ و پیشگامان جنایت دور هم جمع می شوند تا نقشه یک جنگ را بکشند که باعث نابودی میلیون ها در سراسر جهان می شود، اما یک مرد باید برای متوقف کردن آنها قد علم کند. فیلم THE KING’S MAN به کارگردانی متیو وان که در فوریه ۲۰۲۰ روی پرده می رود داستان خاستگاه سازمانی جاسوسی مستقل کینگزمن را فاش می کند؛ به زبان ساده تر، بعد از تماشای این فیلم متوجه خواهیم شد که سر و کله سازمان کینگزمن در ابتدا از کجا پیدا شده است.

همچنین بخوانید | کمپانی فاکس قرن بیستم به تولید فیلم ادامه خواهد داد؛ بعضی از آنها توسط Hulu و Disney+ منتشر خواهند شد

اکران فیلم The King’s Man از تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۵ بهمن ۹۸) آغاز می شود، از ستاره های این فیلم به شدت مورد انتظار می توانیم به ﺭﺍﻟﻒ ﻓﺎﯾﻨﺰ (هری پاتر)، ﺩﺍﻧﯿﻞ ﺑﺮﻭﻝ (ﺣﺮﺍﻣﺰﺍﺩﻩﻫﺎﯼ ﻟﻌﻨﺘﯽ)، جایمن هانسو (کاپیتان مارول)، جما آرترتون (راز جنایت ۲۰۱۹)، متیو گود (کشف جادوگران)، هریس دیکنسون (Trust) و ﭼﺎﺭﻟﺰ ﺩﻧﺲ اشاره کنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline