تاریخ شروع اکران Kingsman 3 اعلام شد؛ متیو وان برای کارگردانی ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ

تارون اگرتون سال آینده بعنوان اگی در Kingsman 3 بازمیگردد. Kingsman یکی از فرانچایزهای بسیار موفق کمپانی فاکس قرن بیستم است که متیو وان آن را خلق کرد، بعد از ریبوت موفق فرانچایز X-Men با فیلم X-Men: First Class (مردان ایکس: کلاس اول). آقای وان سری کمیک های کینگزمن نوشته مارک میلر را مورد اقتباس قرار داد و آن را بعنوان یک فیلم در سال ۲۰۱۴ روی پرده برد. فیلم سینمایی Kingsman: The Secret Service (کینگزمن: سرویس مخفی) واقعا یک عنوان موفق بود، بطوری که در گیشه بیشتر از ۴۰۰ میلیون دلار فروخت. به دنبال کسب این موفقیت، کمپانی فاکس Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) را ساخت که فروشی مشابه را تجربه کرد، اما نقدهای چندان خوبی سمتش حواله نشد.

با وجود اینکه قسمت دوم نتوانست مثل اولی موفق ظاهر شود، برنامه های زیادی برای فیلم ها و ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑهـای Kingsman ریخته شده است. اخیرا تایید شده که Kingsman 3 قرار است اوایل ۲۰۱۹ پا به فاز تولید بگذارد، و اینکه استودیو با تولید فیلم و سریال های مختلف قصد دارد به کاوش درون این فرانچایز ادامه دهد. حال طبق گزارش های تازه منتشر شده، وان برای کارگردانی قسمت سوم بازمیگردد، در حالی که اگرتون نیز باری دیگر نقش اگی را کنار Colin Firth بازی می کند. اکنون زمان به پایان رسیدن این ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ هم فاش شده است.

همچنین بخوانید | تولید Kingsman 3 از ماه ژانویه آغاز می شود؛ اطلاعاتی تازه از فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی

وبسایت Exhibitor Relations با انتشار یک گزارش فاش کرد که Kingsman 3 در چه تاریخی پا به گیشه می گذارد. طبق این گزارش، اکران.رسمس قسمت سوم هنوز بدون عنوان قرار است از هشتم نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۷ آبان ۹۸) آغـاز شود. بد نیست اشاره کنیم که قسمت اول در ماه مارس روی پرده رفته بود، اکران قسمت دوم هم از ماه سپتامبر آغاز شده بود، حال این بار ماه نوامبر را انتخاب کرده اند.

کینگزمن 3

حتما با دیدن تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ شما هم به یاد Bond 25 افتادید؛ این فیلم جاسوسی ابتدا قرار بود در تاریخ یاد شده پا به گیشه بگذارد، اما بعد از خروج کارگردان از پروژه اکران آن تا سال ۲۰۲۰ به تاخیر افتاد، حال اینطور به نظر می رسد که Fox این تاریخ را زمان مناسبی برای اکران یک فیلم جاسوسی دیگر دیده است. البته Kingsman اصلا قابل مقایسه با Bond نیست، اما شاید این تاریخ به قسمت پایانی کمک کند تا به فروش بالاتری نسبت به دو فیلم قبلی دست پیدا کند. البته ما برای Kingsman 3 آرزوی موفقیت می کنیم، مخصوصا با توجه به اینکه Wonder Woman 1984 یک هفته قبل از آن پا به گیشه می گذارد و Terminator به کارگردانی تیم میلر دو هفته بعد از آن!

همچنین بخوانید | فرانچایز Kingsman صاحب یک ادامه، فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی، ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ و سریال هشت قسمتی ﻣﯽﺷﻮﺩ

طبق شنیده ها، فیلم Kingsman 3 بستر را برای تولید Kingsman: The Great Game (کینگزمن: بازی بزرگ) آماده می کند، فیلمی ﭘﯿﺶدرآمدی که متیو وان (کینگزمن: سرویس مخفی، مردان ایکس: کلاس اول) کارگردان قسمت سوم به تازگی تایید کرده در حال توسعه است، این فیلم کاوشی در نخستین روزهای تشکیل این سازمان خواهد داشت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline