فیلم Kingsman 3 ممکن است امسال جلوی دوربین برود، لیام نیسون به فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی پیوست

متیو وان ممکن است فیلم Kingsman 3 را زودتر از انتظار و تا قبل از پایان سال جلوی دوربین ببرد، درست بعد از اینکه کارش بر روی فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman: The Great Game (کینگزمن: بازی بزرگ) به پایان برسد. این فرانچایز در سال ۲۰۱۵ شروع بکار کرد، فیلم های Kingsman بر پایه کتاب های مصور سرویس مخفی نوشته دیو گیبونز و مارک میلار ساخته شده اند، که داستان ماجراجویی ماموران یک سازمان جاسوسی بریتانیایی به نام کینگزمن را دنبال می کنند. دو فیلم نخست آقای وان در مجموع توانستند ۸۲۵ میلیون دلار در گیشه بین المللی بفروشند، که در نتیجه همین موفقیت تجاری تولید قسمت سوم و فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی هم چراغ سبز گرفت (هر دو هم توسط متیو وان کارگردانی می شوند). در این میان قرار است شاهد ساخت یک سریال احتمالی و چند ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف دیگر باشیم.
 

تارون اگرتون بازیگر اصلی دو فیلم نخست Kingsman است، او در نقش گری “اگزی” آنوین ظاهر شده؛ یک مرد جوان نچندان قابل اعتماد که به استخدام سازمان کینگزمن در می آید و با ماموری به نام هری هارت (با بازی کالین فرث) همکار می شود. اگزی و هری دو شخصیتی هستند که داستان بر محور آنها می چرخد، این دو نفر در سومین فیلم مجموعه هم حضور دارند. این فیلم قرار است بعد از Great Game (که اکنون در فاز تولید قرار دارد) راهی گیشه شود. ظاهرا متیو وان به محض اینکه کار بر روی فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی را به پایان برساند بدون هیچ استراحتی سراغ Kingsman 3 خواهد رفت، چون تولیدش قرار است خیلی زودتر از انتظار آغاز شود.

همچنین بخوانید | اکران فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman به فوریه ۲۰۲۰ موکول شد؛

متیو وان بتازگی بخاطر فیلم Rocketman صحبتی داشته با Digital Spy، فیلمی که تارون اگرتون بخاطر بازی در آن خیلی مورد توجه قرار گرفته. آقای وان طی این مصاحبه در رابطه با فرانچایز مشهور خودش صحبت کرد و فاش نمود که تولید فیلم Kingsman 3 قرار است تا قبل از به پایان رسیدن سال جاری آغاز شود. او همچنین تایید کرد که قسمت سوم آخرین فیلمی خواهد بود که به روایت داستان اگزی و هری می پردازد — یعنی اینکه خبری از Kingsman 4 نخواهد بود، اگر باشد دیگر اگزی و هری ستاره های آن نیستند.

فیلم Kingsman

ددلاین نیز با انتشار یک گزارش در ارتباط با صحبت های وان فاش کرد که لیام نیسون بعنوان یکی از بازیگران فیلم The Great Game انتخاب شده است. طبق شنیده ها، وقایع این فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی در قرن بیستم اتفـاق می افتد و کاوشی دارد در نخستین روزهای شروع بکار سازمان کینگزمن. آقای وان این فیلم را بر اساس ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای که آن را با همکاری جین گولدمن نوشته کارگردانی می کند. در The Great Game شاهد حضور بازیگران مختلفی خواهیم بود، از جمله هریس دیکنسون (Trust) در نقش شخصیت اصلی، در کنار ستاره هایی مثل ﺭﺍﻟﻒ ﻓﺎﯾﻨﺰ (هری پاتر)، ﺍﺳﺘﻨﻠﯽ ﺗﻮﭼﯽ (ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥﻫﺎﯼ ﺩﻭﺳﺖﺩﺍﺷﺘﻨﯽ)، ﭼﺎﺭﻟﺰ ﺩﻧﺲ، و ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ (Aquaman).

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم های دیزنی؛ از ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۷

ما در سال ۲۰۲۰ موفق به تماشای The Great Game خواهیم شد، که علاوه بر ستاره های یاد شده، ﺭﯾﺲ ﺍﯾﻔﺎﻧﺰ (ﻣﺮﺩ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ ﺷﮕﻔﺖﺍنگیز)، ﺩﺍﻧﯿﻞ ﺑﺮﻭﻝ (ﺣﺮﺍﻣﺰﺍﺩﻩﻫﺎﯼ ﻟﻌﻨﺘﯽ)، ﻣﺘﯿﻮ ﮔﻮﺩ (ﮐﺸﻒ ﺟﺎﺩﻭﮔﺮﺍﻥ)، ﻫﺮﯾﺲ ﺩﯾﮑﻨﺴﻮﻥ (ﺗﺎﺭﯾﮏﺗﺮﯾﻦ ﺫﻫﻦﻫﺎ)، ﺁﺭﻭﻥ ﺗﺎﯾﻠﺮ-ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ (ﮐﯿﮏ-ﺍﺱ)، ﺟﻤﺎ ﺁﺭﺗﺮﺗﻮﻥ (ﻫﺎﻧﺴﻞ ﻭ ﮔﺮﺗﻞ: ﺷﮑﺎﺭﭼﯿﺎﻥ ﺟﺎﺩﻭﮔﺮ)، ﺗﺎﻡ ﻫﺎﻟﻨﺪﺭ (ﺯﻧﺪﮔﯿﻨﺎﻣﻪٔ ﻓﺮﺩﯼ ﻣﺮﮐﻮﺭﯼ) و ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺁﺭﻣﺎﯾﻮ (بازی تاج و تخت) هم جزو بازیگران آن هستند. این فیلم به طرفداران کمک می کند تا راحت تر برای از راه رسیدن قسمت سوم Kingsman انتظار بکشند، فیلمی که امیدواریم از ضعف و مشکلات دو فیلم قبلی درس عبرت بگیرد و یک عنوان کامل تر باشد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.