تولید Kingsman 3 از ماه ژانویه آغاز می شود؛ اطلاعاتی تازه از فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فیلم هنوز بدون عنوان ۳ Kingsman (کینگزمن) قرار است در ماه ژانویه ۲۰۱۹ پـا به فاز تولید بگذارد، و ممکن است شخصیت هایی از فیلم تاریخی ﭘﯿﺶدرآمدی، Kingsman: The Great Game را معرفی کند. فرانچایز سینمایی Kingsman بر پایه کمیک های Secret Service خلق شده توسط مارک میلر و دیو گیبونز ساخته شده است، ما تاکنون شاهد تولید دو فیلم از این مجموعه بوده ایم که هر دو هم به موفقیت رسیدند. تارون اگرتون (Robin Hood 2018) در این دو فیلم شخصیتی به نام اِگری را به تصویر کشید، کالین فرث هم بازیگر نقش استاد او هری هارت بوده است.

طبـق دانستنی های کینگزمن، این سازمان جاسوسی بریتانیایی خودکفا بعد از پایان یافتن جنگ جهانی نخست ایجاد شده، توسط تعدادی از قدرتمندترین و ثروتمندترین افراد جهان، که پسران خودشان را در درگیری از دست دادند. این افراد می خواستند از ثروت قابل توجه خودشان استفاده کنند — که دیگر وارثی برای به ارث گذاشتن آن نداشتند — تا صلح و حیات را بعد از حوادث وحشتناک جنگ حفظ کننـد.

همچنین بخوانید: تولید فیلم Bloodshot بطور رسمی آغاز شد!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی That Hashtag Show، فیلم Kingsman 3 بستر را برای تولید Kingsman: The Great Game (کینگزمن: بازی بزرگ) آماده می کند، فیلمی ﭘﯿﺶدرآمدی که متیو وان (کینگزمن: سرویس مخفی، مردان ایکس: کلاس اول) کارگردان قسمت سوم به تازگی تایید کرده در حال توسعه است، این فیلم کاوشی در نخستین روزهای تشکیل این سازمان خواهد داشت. سومین فیلم در “ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ اِگری” نیز قرار است در ماه ژانویه ۲۰۱۹ پا به فاز تولید بگذارد، که به دنبال آن هم Kingsman: The Great Game جلوی دوربین خواهد رفت. در این فیلم شاهد معرفی شخصیت هایی خواهیم بود که ظاهرا در Kingsman 3 معرفی خواهند شد.

kingsman 3

طبـق این گزارش، استودیو به دنبال دو بازیگر نقش اصلی است. یکی از این اصلی ها نوجوانی به نام کنراد خواهد بود. جوان، مغرور و پسر دلربـای یک دوک بریتانیایی، که تشنه یافتن راهی برای خدمت به کشورش طی جنگ جهانی نخست است، و شاید کینگزمن به او این فرصت را بدهد تا به کشور خودش بعنوان یک جاسوس خدمت کند. استودیو همچنین به دنبال یافتن یک بازیگر برای شخصیت اصلی مسن تر دیگری است که فعلا اطلاعات دقیقی از آن نداریم اما گفته شده که استودیو رالف فاینز (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2) را برای این نقش در نظر دارد.

همچنین بخوانید: قسمت نهم Star Wars آخرین فیلم در «حماسه ﺍﺳﮑﺎﯼﻭﺍﮐﺮ» است

اینطور که به نظر می رسد استودیو به دنبال همتای تاریخی اِگری و هری است که اتفاقا ایده خوبی هم به نظر می رسد، چون یک بار جواب داده پس چرا دوباره ندهد؟ در مورد بازیگر نقش جاسوس جوان هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست، اما برای همکار مسن او ظاهرا رالف فاینز در نظر گرفته شده که سابقه حضور در فیلم جاسوسی The Avengers (انتقام‌جویان) محصول ۱۹۹۸ و همچنین James Bond را دارد، که باعث می شود گزینه خوبی به نظر برسد. برای شخصیت جوان هم اکنون گزینه های زیادی وجود دارد و بازیگران انگلیسی زیادی مناسب این نقش هستند، آقای متیو وان فقط باید یکی از خوب ها را انتخاب کند.

با این حساب، وان و جین گولدمن همکار او در نگارش فیلمنامه قصد دارنـد از Kingsman 3 استفاده کنند و بذرهای فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی را بکارند، که حالا با توجه به پایان یافتن ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ اصلی حرکت هوشمندانه ای به نظر می رسد. علاوه بر The Great Game، برنامه هایی هم برای ساخت یک مجموعه تلویزیونی ۸ ساعته وجود دارد که در آن بجای کینگزمن، بـه نسخه آمریکایی این سازمان یعنی استیتزمن (Statesman) پرداخته می شود که اگر فیلم Kingsman: The Golden Circle را دیده باشید با آنها بخوبی آشنا هستید.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در رابطه با Kingsman 3 و Kingsman: The Great Game باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline