تارون اگرتون تایید کرد که Kingsman 3 آخرین فیلم هری و اگزی است؛

ما نمی توانیم ادعا کنیم که Kingsman بهترین فرانچایز اکشن جهان است، چون اینطور نیست ولی می توانیم از آن بعنوان یکی از خوب ها یاد کنیم که حرف های زیادی برای گفتن دارد. Kingsman بدون شک یک موفقیت خیلی بزرگ برای کمپانی فاکس قرن بیستم بود. این فرانچایز در سال ۲۰۱۵ شروع بکار کرد، فیلم های Kingsman بر پایه کتاب های مصور سرویس مخفی نوشته دیو گیبونز و مارک میلار ساخته شده اند، که داستان ماجراجویی ماموران یک سازمان جاسوسی بریتانیایی به نام کینگزمن را دنبال می کنند. 

وقتی که The Secret Service (سرویس مخفی) پا به گیشه گذاشت و تبدیل به یک اثر موفق شد، کاملا قابل انتظار بود که قرار است شاهد تولید ادامه آن هم باشیم. The Golden Circle (محفل طلایی) در سال ۲۰۱۷ روی پرده رفت که از نظر فروش عملکردی مشابه اولین فیلم داشت ولی نقدهای چندان خوبی را دریافت نکرد. دو فیلم نخست آقای وان در مجموع توانستند ۸۲۵ میلیون دلار در گیشه بین المللی بفروشند، که در نتیجه همین موفقیت تجاری تولید قسمت سوم و فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی هم چراغ سبز گرفت (هر دو هم توسط متیو وان کارگردانی می شوند). در این میان قرار است شاهد ساخت یک سریال احتمالی و چند ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف دیگر هم باشیم؛ البته وقتی که حقوق این فرانچایز توسط دیزنی خریده شد شک کردیم که شاید تغییراتی در برنامه ها ایجاد شده باشد، ولی چنین اتفاقی رخ نداد.

همچنین بخوانید | عنوان فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman تایید شد: The King’s Man

در حال حاضر ما منتظر از راه رسیدن فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی The King’s Man هستیم که داستان شروع بکار سازمان کینگزمن را فاش خواهد کرد، اما بعد از آن نوبت به Kingsman 3 می رسد که ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ اصلی را به پایان خواهد رساند. همانطور که می دانید تارون اگرتون بازیگر اصلی دو فیلم نخست Kingsman بوده است، او در نقش گری “اگزی” آنوین ظاهر شده؛ یک مرد جوان نچندان قابل اعتماد که به استخدام سازمان کینگزمن در می آید و با ماموری به نام هری هارت (با بازی کالین فرث) همکار می شود. اگزی و هری دو شخصیتی هستند که داستان بر محور آنها می چرخد، این دو نفر در سومین فیلم مجموعه هم حضور دارند که در واقع آخرین حضورشان در دنیای کینگزمن خواهد بود.

Kingsman 3 اگزی

و حالا تارون اگرتون به شخصه تایید کرده که Kingsman 3 پایان مسیرش در این فرانچایز خواهد بود: “پس The King’s Man در راه است که یک فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی می باشد و وقایع آن حدود ۱۰۰ قبل اتفاق می افتد، من در آن نیستم. ولی یک سری چیزها در موردش می دانم و خیلی خیلی هیجان انگیز است، قرار است بازیگران و داستانی شگفت انگیز داشه باشد. و من فکر می کنم — فکر می کنم، فکر، فکر — ما قرار است آخرین فیلم از ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ اگزی و هری را سال بعد جلوی دوربین ببریم، آره اینطور تصور می کنم.

متیو وان نیز در رابطه با این فیلم گفته که “ما قرار است به رابطه اگزی و هری پایان دهیم. آخرین قسمت از رابطه آنها نیاز به گفته شده دارد، که در حال آماده شدن هستیم، و امید دارم که اواخر امسال یا اوایل سال بعد شروع کنیم. اما اکران [The King’s Man] تا ۱۴ فوریه به تاخیر افتاده و پس آره دیگه، به محض اینکه کارمان تمام شود، ما نگاهمان به سمت جلوست… جالب است. همانطور که تارون اگرتون می گفت، او مشتاقانه منتظر است تا باری دیگر در نقش اگزی بازی کند…

همچنین بخوانید | لیست کامل بازیگران فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman فاش شد؛

پس، فعلا باید منتظر از راه رسیدن The King’s Man باشیم که واقعا بازیگران و داستان شگفت انگیزی دارد، بعد از آن هم متیو وان و تیمش کار بر روی Kingsman 3 را بطور رسمی آغاز می کنند که فاز تولیدش به احتمال زیاد اواخر سال جاری میلادی یا اوایل سال ۲۰۲۰ استارت خواهد خورد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline