تارون اگرتون در فیلم بعدی Kingsman حضور ندارد!

تارون اگرتون بطور رسمی تایید کرد که در فیلم بعدی مجموعه Kingsman حضور نخواهد داشت؛ این فرانچایز موفق و پرطرفدار در سال ۲۰۱۴ شروع بکار کرد، آقای متیو وان این دنیای خیالی را بر پایه یک سری کتاب مصور نوشته مارک میلر خلق نمود. داستان دو فیلم قبلی در واقع بر محور پسری جوان به نام اگزی می چرخید که اکنون از اعضای مهم سازمان کینگزمن است، ولی این شخصیت ظاهرا در فیلم بعدی حضور نخواهد داشت.

آقای اگرتون به لطف هنرنمایی درخشان خودش در فیلم Kingsman: The Secret Service (کینگزمن: سرویس مخفی) تبدیل شد به یک ستاره مشهور در ژانر اکشن. پس از آن وی را در فیلم ورزشی Eddie the Eagle (ادی عقاب) مشاهده کردیم که با هیو جکمن همبازی شده بود، سپس باری دیگر شخصیت اگزی را در فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) به تصویر کشیـد. البته قسمت دوم با نقدهای چندان مثبتی روبرو نشد، اما در گیشه خوب فروخت و شرایط را برای ساخت قسمت سوم محیا کرد. حال وان و کمپانی FOX قصد دارند دنیای این فیلم را با تولید عناوین جدید گسترش دهند. اوایل سال ۲۰۱۹ فیلم هنوز بدون عنوان Kingsman 3 جلوی دوربین خواهد رفت، سپس فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman: The Great Game (کینگزمن: بازی بزرگ) تولید خواهد شد.

همچنین بخوانید| رالف فاینز و هریس دیکنسون بازیگران اصلی فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman هستند؛

پیش از این تایید شده بود که کالین فرث بازیگر نقش هری هارت و تارون اگرتون در قسمت سوم باری در همبازی می شوند و در این میان بازیگران فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی بواسطه صحنات ﻓﻼﺵﺑﮏ معرفی خواهند شد، اما ظاهرا در پشت صحنه یک سری تغییرات ایجاد شده، چون آقای اگرتون شخصا تایید کرده که در فیلم بعدی حضور نخواهد داشت. او طی یک گفتگو با Yahoo فاش کرد که قسمت بعدی Kingsman باید بدون شخصیت اصلی خودش به داستان ادامه دهد. “… من در فیلم بعدی Kingsman نیستم. این به معنی خروج من از Kingsman نیست… ایده وان برای فیلم جدید به شدت هیجان انگیز است. من ناراحتم که در این سفر با او نخواهم بود، اما این آخرین باری نیست که شما اگزی را می بینید.

تارون اگرتون

تارون اگرتون گفته که در فیلم بعدی Kingsman حضور نخواهد داشت، ولی به معنی خروج او از فرانچایز نیست؛ منطقی ترین توضیح برای این اتفاق می تواند تنها یک چیز باشد، اینکه فیلم بعدی قرار است The Great Game و نه Kingsman 3. پایه و اساس داستان دو فیلم قبلی مجموعه رابطه اگزی و هری بوده، حالا تصور کنید در قسمت سوم فقط یکی از این شخصیت ها حضور داشته باشند، باز هم شاید بتوانیم فیلم را بدون هری تصور کنیم اما ساخت قسمت سوم بدون حضور اگزی کاملا غیرممکن است. پس می توانیم انتظار داشته باشیم که نخست The Great Game پا به گیشه بگذارد و سپس شاهد تولید Kingsman 3 باشیم.

همچنین بخوانید| تاریخ شروع اکران Kingsman 3 اعلام شد؛ متیو وان برای کارگردانی ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ

طبق شنیده ها، وقایع The Great Game چندین دهه قبل اتفاق می افتد، پس اصلا عجیب نیست که اگزی را در آن مشاهده نکنیم. طبق گزارش های قبلی، هریس دیکنسون (The Darkest Minds) و رالف فاینز (Spectre) بازیگران جدید مجموعه هستند. همچنین شنیده ایم که برد پیت و ریچل وایس (Oz the Great and Powerful) را برای حضور در فرانچایز Kingsman در نظر گرفته اند. با این حساب، کاملا منطقی است که فکر کنیم The Great Game در حقیقت فیلم بعدی این مجموعه است، در این صورت اگزی تنها شخصیتی نیست که در فیلم بعدی حضور ندارد!

پس، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در مورد فیلم بعدی Kingsman باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline