عنوان فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman تایید شد: The King’s Man

فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman (کینگزمن) به کارگردانی متیو وان بلاخره صاحب یک عنوان رسمی شد؛ این فیلم The King’s Man نام گرفت. قسمت اول Kingsman با عنوان The Secret Service (سرویس مخفی) در سال ۲۰۱۵ پا به گیشه گذاشت، به کارگردانی آقای وان و با حضور تارون اگرتون (رابین هود)، کالین فرث و ساموئل ال. جکسون. در این فیلم تماشایی داستان خاستگاه شخصیتی به نام اگزی “گری” آنوین روایت شد، و فهمیدیم که چطور به سازمان جاسوسی بریتانیایی کینگزمن می پیوندد.

فیلم The Secret Service نقدهای خوبی را دریافت کرد و در حالی که با بودجه ۸۱ میلیون دلاری ساخته شده بود در گیشه بین المللی ۴۱۴ میلیون دلار فروخت، و به لطف همین موفقیت ها تولید ادامه آن چراغ سبز گرفت. قسمت دوم تحت عنوان Kingsman: The Golden Circle (محفل طلایی) روی پرده رفت، ولی از نظر هنری مثل اولین فیلم موفق نبود. این فیلم با بودجه ۱۰۴ میلیون دلاری جلوی دوربین رفت و توانست ۴۱۱ میلیون دلار بفروشد، اما با این وجود تولید قسمت سوم تایید شد و وان هم کـار بر روی فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی را آغاز کرد. ما تصور می کردیم این فیلم Kingsman: The Great Game نام دارد، اما خود متیو وان تایید کرد که چنین نیست.

همچنین بخوانید | اکران فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman به فوریه ۲۰۲۰ موکول شد؛

در عوض، کمپانی فاکس بطور رسمی فاش کرد که این فیلم The King’s Man نام دارد. و در کنار این خبر، خلاصه داستان رسمی آن هم منتشر شد: “مجموعه ای از بدترین مستبدان تاریخ و پیشگامان جنایت دور هم جمع می شوند تا نقشه یک جنگ برای نابود کردن میلیون ها نفر را بکشند، اما یک مرد باید برای متوقف کردن آنها قد علم کند. فیلم THE KING’S MAN به کارگردانی متیو وان که در فوریه ۲۰۲۰ روی پرده می رود داستان خاستگاه سازمانی جاسوسی مستقل را فاش می کند.

Kingsman

این فیلم توسط وان، با همکاری خانم جین گولدمن و کارول گایداشک (فراموشی ۲۰۱۳) نوشته شده، که وقایع آن در اوایل قرن بیستم اتفاق می افتد و همانطور که عنوان، و خلاصه داستان رسمی تایید می کند، قرار است به ما نشان دهد که سازمان کینگزمن چطور به وجود می آید. از ستاره های این فیلم می توانیم به ﺭﺍﻟﻒ ﻓﺎﯾﻨﺰ (هری پاتر)، ﺩﺍﻧﯿﻞ ﺑﺮﻭﻝ (ﺣﺮﺍﻣﺰﺍﺩﻩﻫﺎﯼ ﻟﻌﻨﺘﯽ)، جایمن هانسو (کاپیتان مارول)، جما آرترتون (راز جنایت ۲۰۱۹)، متیو گود (کشف جادوگران)، هریس دیکنسون (Trust) و ﭼﺎﺭﻟﺰ ﺩﻧﺲ اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | لیست کامل بازیگران فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman فاش شد؛

تا جایی که ما اطلاع داریم Kingsman 3 قرار است ساخته شود چون وان قصد دارد داستان اگزی و هری را به پایان برساند، با وجود اینکه دیزنی این فرانچایز را از فاکس خریده تغییری در برنامه های این فیلمساز ایجاد نشده است. و همچنین گفته شده زمانی که The King’s Man روی پرده می رود، احتمالا فاز تولید قسمت سوم Kingsman هم استارت می خورد. در نهایت باید اشاره کنیم که فیلم بعدی در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۵ بهمن ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.