لیست کامل بازیگران فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman فاش شد؛

لیست کامل بازیگران فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman (کینگزمن) تایید شد که شامل استنلی توچی می شود و چندین بازیگر مشهور دیگر. این اواخر یک سردرگمی گریبانگیر طرفداران فرانچایز Kingsman بوده است؛ اینکه قرار است نخست موفق به تماشای Kingsman 3 شویم یا فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman: The Great Game (کینگزمن: بازی بزرگ). اما حالا معلوم شده که نخست باید فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی را تماشا کنیم و سپس قسمت سوم از راه خواهد رسید.

استارت فرانچایز Kingsman در سال ۲۰۱۴ زده شد، وقتی که متیو وان کمیک های Kingsman: The Secret Service (کینگزمن: سرویس مخفی) نوشته مارک میلر و David Gibbons را مورد اقتباس قرار داد و یک فیلم جالب ساخت. در این فیلم با یک سازمان جاسوسی مخفی آشنا شدیم که اعضای آن برای به سرانجام رساندن ماموریت های خودشان از روش هایی خاص و همچنین ابزارهایی پیشرفته استفاده می کنند.

آقای کالین فرث در نقش هری هارت ظاهر شد؛ یک مربی برای گری ‘اگزی’ آنوین با نقش آفرینی تارن اگرتن. بعد از اینکه فیلم با استقبال خوبی روبرو گشت و به فروش بالایی دست یافت، قسمت دوم تحت عنوان Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) با بازیگرانی برتر، صحنات اکشن جذاب تر در سال ۲۰۱۷ پا به گیشه گذاشت و موفقیت هایی مشابه فیلم نخست را کسب نمود.

همچنین بخوانید | تارون اگرتون در فیلم بعدی Kingsman حضور ندارد!

در اصل، Kingsman 3 باید فیلم بعدی این فرانچایز موفق و پرطرفدار باشد، اما تصمیم گرفته اند بجای قسمت سوم نخست فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی را تولید و اکران کنند، فیلمی که Kingsman: The Great Game نـام گرفته است. حالا ددلاین با انتشار یک گزارش نام بازیگران این فیلم را فاش نموده است؛ طبق این گزارش در فیلم سینمایی The Great Game شاهد حضور ﺭﺍﻟﻒ ﻓﺎﯾﻨﺰ (هری پاتر)، ﺍﺳﺘﻨﻠﯽ ﺗﻮﭼﯽ (ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥﻫﺎﯼ ﺩﻭﺳﺖﺩﺍﺷﺘﻨﯽ)، ﺭﯾﺲ ﺍﯾﻔﺎﻧﺰ (ﻣﺮﺩ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ ﺷﮕﻔﺖﺍنگیز)، ﺩﺍﻧﯿﻞ ﺑﺮﻭﻝ (ﺣﺮﺍﻣﺰﺍﺩﻩﻫﺎﯼ ﻟﻌﻨﺘﯽ)، ﻣﺘﯿﻮ ﮔﻮﺩ (ﮐﺸﻒ ﺟﺎﺩﻭﮔﺮﺍﻥ)، ﻫﺮﯾﺲ ﺩﯾﮑﻨﺴﻮﻥ (ﺗﺎﺭﯾﮏﺗﺮﯾﻦ ﺫﻫﻦﻫﺎ)، ﺁﺭﻭﻥ ﺗﺎﯾﻠﺮ-ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ (ﮐﯿﮏ-ﺍﺱ)، ﺟﻤﺎ ﺁﺭﺗﺮﺗﻮﻥ (ﻫﺎﻧﺴﻞ ﻭ ﮔﺮﺗﻞ: ﺷﮑﺎﺭﭼﯿﺎﻥ ﺟﺎﺩﻭﮔﺮ)، ﺗﺎﻡ ﻫﺎﻟﻨﺪﺭ (ﺯﻧﺪﮔﯿﻨﺎﻣﻪٔ ﻓﺮﺩﯼ ﻣﺮﮐﻮﺭﯼ)، ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺁﺭﻣﺎﯾﻮ (بازی تاج و تخت)، ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ (Aquaman) و ﭼﺎﺭﻟﺰ ﺩﻧﺲ خواهیم بود.

Kingsman: The Great Game

با توجه به اینکه اکنون مطلع شده ایم فیلم بعدی فرانچایز کینگزمن قرار نیست Kingsman 3 باشد، طرفداران حالا تشنه کسب اطلاعات بیشتر از فیلم Kingsman: The Great Game هستند، چون وقایع این فیلم در دنیای کینگزمن اتفاق می افتد و قرار است کاوشی در گذشته سازمان کینگزمن داشته باشد، پس به اندازه کافی هیجان انگیز است. ما اطلاعات چندان زیادی از داستان Kingsman: The Great Game نداریم و فقط می دانیم که وقایع آن طی دوران جنگ جهانی اول رخ می دهد، یعنی اوایل قرن بیستم و زمانی که سازمان کینگزمن تازه شروع بکار کرده است.

همچنین بخوانید | فرانچایز Kingsman صاحب یک ادامه، فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی، ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ و سریال هشت قسمتی ﻣﯽﺷﻮﺩ؛

این فیلم اکنون در انگلیس جلوی دوربین می رود، انتظار داریم تولید Kingsman 3 هم اواخر تابستان امسال آغـاز شود. تاریخ اکران Kingsman: The Great Game هنوز اعلام نشده، اما قسمت سوم ظاهرا قرار است از ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۷ آبان ۹۸) پا به گیشه بگذارد، ولی ممکن است شاهد ایجاد یک سری تغییرات باشیم.


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.