اکران فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman به فوریه 2020 موکول شد؛

کمپانی فاکس فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman را به تاخیر انداخت و تاریخ شروع اکران آن را در عوض به فیلم Ford v. Ferrari اثر بعدی جیمز منگولد (Logan) داد. این تصمیم درست زمانی گرفته شده که تغییرات بزرگی درون استودیو در حال وقوع است، با توجه به اینکه پیش بینی شده  قرارداد بین فاکس و دیزنی تا ماه مارس امسال قطعی می شود. این اتفاق موجب وقوع تغییرات زیادی می گردد؛ افراد زیادی در فاکس شغل خودشان را از دست می دهند، سرنوشت بسیاری از پروژه های در حال توسعه وارد هاله ای از ابهام می شود و البته همه چیز در اختیار دیزنی قرار می گیرد، بنابراین ممکن است در بعضی از آنها تجدید نظر شود.
 

فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman که با عنوان Kingsman: The Great Game (کینگزمن: بازی بزرگ) شناخته می شود، فیلم بعدی دنیای سینمایی کینگزمن است؛ متیو وان خالق این مجموعه برنامه جالبی برای آینده دارد، او می خواهد این فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی را در کنار ادامه Kingsman: The Golden Circle (محفل سرخ) یعنی Kingsman 3، یک سریال و ﺍﺳﭙﯿﻦﺁفی سینمایی برای Statesmen بسازد. هنوز معلوم نیست که قرارداد Disney-Fox چه تاثیری بر روی این برنامه ها خواهد گذاشت، مخصوصا اگر The Great Game نتواند به موفقیت های مشابه دو فیلم قبلی دست یابد.

حال کمپانی فاکس اکران این فیلم را تا فوریه سال ۲۰۲۰ به تاخیر انداخته تا امکان دست یابی به موفقیت آن را افزایش دهد، چون Kingsman: The Secret Service (سرویس مخفی) هم در ماه فوریه ۲۰۱۵ پا به گیشه گذاشت و تبدیل به یک فیلم موفق شد. کمپانی فاکس در حال حاضر قدرت کنترل این عناوین را دارد (در کنار فیلم های مردان ایکس و آواتار) و می تواند تمام تلاش خودش را بکند تا مطمئن شود که به موفقیت دست پیدا خواهند کرد، ولی چند ماه دیگر چنین قدرتی را در اختیار نخواهد داشت.

همچنین بخوانید | لیست کامل بازیگران فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman فاش شد؛

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman اکنون قرار است در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۵ بهمن ۹۸) پا به گیشه بگذارد، در عوض حالا تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (جمعه ۲۴ آبان ۹۸) به فیلم سینمایی Ford v. Ferrari داده شده است. البته وقوع این تاخیر چندان غافلگیرکننده نیست، چون تولید The Great Game بتازگی با بازیگرانی جدید در انگلیس آغاز شده و تاریخ اکران تازه به تیم فرصت بیشتری برای آماده کردن فیلم می دهد — دقیقا یک سال تمام برای تصویربرداری و تدوین.

Kingsman

از ستارگان The Great Game می توانیم به ﺭﺍﻟﻒ ﻓﺎﯾﻨﺰ (هری پاتر)، ﺍﺳﺘﻨﻠﯽ ﺗﻮﭼﯽ (ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥﻫﺎﯼ ﺩﻭﺳﺖﺩﺍﺷﺘﻨﯽ)، ﺭﯾﺲ ﺍﯾﻔﺎﻧﺰ (ﻣﺮﺩ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ ﺷﮕﻔﺖﺍنگیز)، ﺩﺍﻧﯿﻞ ﺑﺮﻭﻝ (ﺣﺮﺍﻣﺰﺍﺩﻩﻫﺎﯼ ﻟﻌﻨﺘﯽ)، ﻣﺘﯿﻮ ﮔﻮﺩ (ﮐﺸﻒ ﺟﺎﺩﻭﮔﺮﺍﻥ)، ﻫﺮﯾﺲ ﺩﯾﮑﻨﺴﻮﻥ (ﺗﺎﺭﯾﮏﺗﺮﯾﻦ ﺫﻫﻦﻫﺎ)، ﺁﺭﻭﻥ ﺗﺎﯾﻠﺮ-ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ (ﮐﯿﮏ-ﺍﺱ)، ﺟﻤﺎ ﺁﺭﺗﺮﺗﻮﻥ (ﻫﺎﻧﺴﻞ ﻭ ﮔﺮﺗﻞ: ﺷﮑﺎﺭﭼﯿﺎﻥ ﺟﺎﺩﻭﮔﺮ)، ﺗﺎﻡ ﻫﺎﻟﻨﺪﺭ (ﺯﻧﺪﮔﯿﻨﺎﻣﻪٔ ﻓﺮﺩﯼ ﻣﺮﮐﻮﺭﯼ)، ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺁﺭﻣﺎﯾﻮ (بازی تاج و تخت)، ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ (Aquaman) و ﭼﺎﺭﻟﺰ ﺩﻧﺲ اشاره کنیم؛ لیست بازیگران این فیلم به تازگی فاش شده است.

همچنین بخوانید | تارون اگرتون در فیلم بعدی Kingsman حضور ندارد!

در این میان باید اشاره کنیم که Ford v. Ferrari (فورد در برابر فراری) یک فیلم در ژانر زندگی‌نامه‌ای است که به روایت تلاش های کمپانی فورد برای رقابت با فراری می پردازد، این فیلم با بودجه چشمگیری ساخته می شود و به امید کسب مقام در اسکار سال آینده جلوی دوربین می رود. Ford v. Ferrari در اصل قرار بود تابستان امسال اکران شود، اما این اتفاق رخ نداد. آقای جیمز منگولد این فیلم را کارگردانی می کند که مت دیمون (جیسون بورن) و کریستین بل (شوالیه تاریکی) بازیگران اصلی آن هستند، از دیگر ستاره ها هم می توانیم به جان برنثال (مردگان متحرک، پانیشر) و کایتریونا بالف (سریال Outlander) اشاره کنیم.
 

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از این دو فیلم به شدت مورد انتظار باشید.


منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.