رالف فاینز و هریس دیکنسون بازیگران اصلی فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman هستند؛

رالف فاینز و هریس دیکنسون ستارگان اصلی Kingsman: The Great Game (کینگزمن: بازی بزرگ)، فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman هستند. فرانچایز Kingsman که استارت آن توسط متیو وان خورده در سال ۲۰۱۴ کار خودش را آغاز نمود. به لطف قدرت بالای او در فیلمسازی و همچنین نقش آفرینی درخشان تارون اگرتون، فیلم نقدهای خوبی را دریافت کرد و در گیشه هم با استقبال خوبی روبرو شد. دو قسمت نخست به مجموع فروش بین المللی ۴۰۰ میلیون دلاری دست یافتند، که همین موفقیت ها استودیو را مجاب کرد تا به برنامه های آینده این فرانچایز چراغ سبز نشان دهد. حال، Kingsman 3 قرار است سال ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد، ولی این تازه شروع برنامه های آنهاست!!

آقای وان برنامه هایی فوق العاده برای برند Kingsman دارد. مثلا، او مدتی قبل تایید کرد که در فکر ساخت یک فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی هستند، همچنین تولید یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ و مجموعه تلویزیونی. در حال حاضر تمام توجه ها بر روی Kingsman 3 قرار گرفته، ولی این فیلم قرار است شرایط را برای آینده مهیا کند. بطور مثال، در این فیلم شاهد معرفی دو شخصیت بواسطه ﻓﻼﺵﺑﮏها خواهیم بود، که همین دو نفر ستارگان اصلی فیلم The Great Game هستند.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران Kingsman 3 اعلام شد؛ متیو وان برای کارگردانی ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ

حال بر پایه گزارش های تازه منتشر شده، کمپانی فاکس و متیو وان این دو ستاره جدید را انتخاب کرده اند. رالف فاینز و هریس دیکنسون به جمع بازیگران Kingsman 3 پیوسته اند، قبل از اینکه صاحب فیلم اختصاصی خودشان شوند. قبلا شنیده بودیم که فاینز یکی از انتخاب های Fox برای نقش مربی گروه است؛ البته هنوز هم این دو نفر توسط خود کمپانی تایید نشده اند و باید منتظر این اتفاق باشیم. پس احتمال شایعه بودن این خبر وجود دارد، تا زمانی که Fox آن را تایید کند.

فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman

تا این لحظه هیچ اطلاعاتی در مورد شخصیت رالف فاینز در فیلم فاش نشده، اما او احتمالا حکم هری هارت (Colin Firth) را برای فرانچایز ﭘﯿﺶدرآمدی خواهد داشت. پس چندان هم سخت نیست تصور اینکه آقای فاینز قرار است چه نقشی را به تصویر بکشد، هرچند تفاوت هایی بین این دو مربی وجود خواهد داشت. خود او شخصا با این ژانر چندان غریبه نیست، مخصوصا با توجه به حضورش بعنوان M در دو فیلم اخیر جیمز باند با نقش آفرینی دنیل کریگ. جهت آشنایی بیشتر بد نیست اشاره کنیم که او در فرانچایز Harry Potter شخصیت لرد ولدمورت را به تصویر کشیده است!!

همچنین بخوانید | تولید Kingsman 3 از ماه ژانویه آغاز می شود؛ اطلاعاتی تازه از فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی

هریس دیکنسون هم بعد از حضور در فیلم علمی-تخیلی The Darkest Minds محصول کمپانی فاکس کمی مشهورتر از قبل شد، سال ۲۰۲۰ نیز وی را در فیلم Maleficent 2 (مالیفیسنت) کمپانی دیزنی مشاهده خواهیم کرد، اما زمانی که نام وی بعنوان بازیگر نقش اول در تیتراژ The Great Game نمایان شود، شهرت برایش تبدیل به یک خاطره خواهد شد. شخصیت او در این فیلم کنراد نام دارد؛ یک پسر جوان، مغرور و پسر دلربـای یک دوک بریتانیایی، که تشنه یافتن راهی برای خدمت به کشورش طی جنگ جهانی نخست است، و شاید کینگزمن به او این فرصت را بدهد تا به کشور خودش بعنوان یک جاسوس خدمت کند.

در این میان بد نیست اشاره کنیم که قبلا گفته شده بود دو فیلم Kingsman 3 و The Great Game پشت به پشت هم جلوی دوربین خواهند رفت، اما معلوم نیست هنوز هم این برنامه را دارند یا نه، در ضمن نام کارگردان فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی هنوز فاش نشده است. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.